-30 °C
Siltumsūknis Gree Versati IV DUO 6,2kW
- Preces kods: GRS-CQ6.0PDG/NhH3-EI / GRS-CQ6.0PD/NhH3-E-O
4 525.00€
Bez nodokļa: 3 739.67€
Siltumsūknis Gree Versati IV DUO
6,2 kW
Ar iebūvētu 185 litru ūdens boileru
GRS-CQ6.0PDG/NhH3-EI / GRS-CQ6.0PD/NhH3-E-O
Efektīvs un uzticams gaisa–ūdens siltumsūknis Gree Versati IV DUO – risinājums apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens sagatavošanai dzīvojamās un komerciālās telpās. Optimāli piemērots privātmājām, dzīvokļiem, birojiem un dažādas platības objektiem
Gree Versati IV DUO – tā ir moderna dalītā tipa siltumsūkņu sērija ar atsevišķiem iekšējo un ārējo blokiem. Konstrukcijas uzstādīšana ir iespējama dažādos klimatiskajos apstākļos un nodrošina augstu energoefektivitāti ar zemām ekspluatācijas izmaksām.
Galvenās priekšrocības:
- Nominālā jauda 6,2 kW
- Iebūvēts 185L ūdens boileris
- Efektīvs āra gaisa darba temperatūru diapazons:
- apkure līdz -30 °C
- dzesēšana līdz +35 °C
- sagatavo karsto ūdeni līdz +80 °C (ar elektrisko sildītāju) - COP līdz 5,25
- Melns ārējais bloks
- A klases cirkulācijas sūknis
- Integrēts trīsceļu vārsts ar izpildmehānismu
- Kontrolieris ar skārienjutīgu krāsu ekrānu
- WI-FI vadība caur viedtālruni
- Divu apkures loku vadība
- Invertora kompresors
- Klusās darbības režīms
- Atvaļinājuma režīms
- Sterilizācijas režīms
- Ātra ūdens sildīšanas funkcija
- Iebūvēta dzesēšanas funkcija

| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 6kW |
| Tens | 3kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 185L |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | līdz 5.25 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Freona cauruļu pieslēgšanas diametri | 1/4 + 1/2 |
| Ārēja bloka izmērs | 924x746x385 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 1800х650х600 mm |
| Ārējā bloka svars | 61 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 193 kg |
| Elektriskais pieslēgums | IB 1f 20A / AB 1f 16A |
| Ieteicamais kabeļa izmērs | IB 3x6 mm² / AB 3x1.5 mm² |