Menu
Preču grozs

Par mums

ECOMAJA SIA darbības mērķis ir ekonomisku un kvalitatīvu mājokļa risinājumu nodrošināšana.

Mūsu pamata piedāvājums ir mājas būvniecības komplekti, galvenokārt, viena stāva karkasa veida mājas līdz un ap 100m2. Rūpnieciski saražoti  mājas būvniecības komplekti ar montāžas instrukciju dod jums iespēju par saprotamu ieguldījumu iegūt sev tīkamu un kvalitatīvu māju.

Piedāvājumā ir ne tikai gatavi māju komplekti, bet arī mājas karkasu komplekti.

Mājas montāžu jūs varat uzticēt mūsu būvniecības partneriem vai arī sev pieejamiem speciālistiem. No savas puses mēs garantējam atbalstu un mūsu risinājuma montāžas kvalitātes kontroli. 

Papildus mājas komplektam mēs piedāvājam gaisa apsildes risinājumus ar ekonomiskiem gaiss – ūdens siltumsūkņiem. Mūsdienās gaiss – ūdens siltumsūknis ir viens no populārākajiem apkures veidiem. Siltumsūknis taupa ne tikai jūsu naudu telpas apsildes risinājumam, bet arī jūsu laiku, jo neprasa nekādas papildus darbības ar to. Siltumsūknis ir drošs risinājums, jo siltumsūknim nav degšanas procesa un tam nav vajadzīgs dūmvads. Tāpat siltumsūknim nav vajadzīga telpa kurināmā uzglabāšanai, līdz ar to atkrīt arī rūpes par tā sagādi.

Daudzi jautā, vai siltumsūknis darbojas uz elektrību? Ne gluži, ar elektrību siltumsūknī darbojas kompresors, kas saspiež sistēmā esošu gāzi, kura pie saspiešanas vairākkārt palielina savu temperatūru, kuru nosūta uz apsildes sistēmu. 

Ne mazāk svarīgs jautājums ir telpas ventilācija. Viens no svarīgiem faktoriem ir ne tikai svaiga gaisa pieplūde un izlietotā novade, bet arī energoefektivitātes saglabāšana. Ventilācija ar gaisa rekuperācijas funkciju ļauj bez būtiskiem zaudējumiem pat aukstā laikā nodrošināt mājokli ar svaigu gaisu. Rekuperācijas sistēma apsilda ienākošo gaisu ar izlietotā gaisa siltumu. 

Ne mazāk noderīga lieta, kas paliek jau par standartu mūsdienīgā mājoklī, ir gaisa kondicionēšana. Mēs piedāvājam modernus un ekonomiskus risinājumus arī šajā sektorā.

Visus risinājumus pie mums var iegādāties gan ar, gan bez montāžas pakalpojuma.     

Sertifikāts darbam ar augstum aģentiem Nr. LSIA-S1-30-21


ECOMAJA SIA

Straupes iela 5-k1

Rīga, LV-1073

+371 28 35 74 12

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk