-30 %
Bosch 16kW Compress 7800i LW (F)
- Preces kods: CS7800iLW 16 F
8 161.45€
11 664.40€
Bez nodokļa: 6 745.00€
Bosch zeme-ūdens siltumsūknis Compress 7800i LW.
Vāriants ar metāla priekšejo paneli (F).
Nominālā siltuma jauda / COP (B0/W35) – 4-15 kW / 5,55
Kvalitatīvs un uzticams siltumsūknis ar plašām iespējām. Efektīva apkure ar pārbaudītu tehnoloģiju.
Bosch 7800i LW..(F) siltumsūkņi ar atsevišķu ūdens tvertni, optimāla izvēle mājsaimniecībām ar augstu ūdens patēriņu.
- Regulējamas jaudas kompresors (invertors), nav nepieciešama akumulācijas tvertne
- Augsta siltumnesēja padeves temperatūra 71 °C
- Izjaucamais korpuss un noņemams kompresora modulis atvieglo trasportēšanu
- 2 izpildījuma vārianti: Bosch DNA dizains ar stikla virsmu vai ar metāla priekšejo paneli (F)
- UI 800 regulators ar krāsaino 5” skārienekrānu konrtrolā karstā ūdens sagatavošanu un 1 apkures loku bez maisītaja
- Ar EMS 2 piederumiem iespējams pieslēgt 4 apkures lokus ar maisītāju, solāro sistēmu un baseinu
- Piegādes komplektā ir apkures loka filtrs, āra un apkures turpgaitas temperatutas sensori, kā arī manometrs, drošibas vārsts, izplešanās trauks un uzpildes krāns aukstumnesēja lokam
| Ģeotermālie siltumsūkņi | |
| Veids | Zeme - ūdens |
| Siltuma jauda | 16kW |
| Tens | 9kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 5.55 |
| Aukstumaģents | R410A |
| Iekštelpu bloka izmērs | 1180x600x600 mm |
| Iekštelpu bloka svars | 211 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 400V, 3f, 50 Hz |