-31 %
Panasonic 12kW ALL in One (T-CAP)
- Preces kods: WH-ADC0916H9E8 / WH-UX12HE8
8 315.12€
12 041.00€
Bez nodokļa: 6 872.00€
Panasonic Aquarea T-CAP (Total Capacity) izstrādāti priekš Skandināvijas bargajām ziemām.
Modelis ar iebūvētu 185 Litru karstā ūdens tvertni.
Apsildāmā platība: līdz 280m2.
Silto grīdu apsildāmā platība: līdz 280m2
Radiatoru apsildāmā platība: līdz 210m2
Panasonic Aquarea T-CAP siltumsūkņi spēj saglabāt siltumjaudu bez jauas zuduma līdz -20 °C un saglabā efektīvu darbību pat līdz -30 °C un zemākām āra temperatūrām
Panasonic Aquarea T-CAP gaiss - ūdens siltumsūkņa ADC0916H9E8/ UX12HE8 galvenās priekšrocības:
- 12kW A++ klases siltumsūknis ar vislabākajiem tehniskajiem datiem nozarē
- Vienīgais siltumsūknis nozarē, kurš saglabā nominālo siltumjaudu 12kW līdz -20°C
- Vēnīgais gaiss-ūdens siltumsūknis tirgū nodrošina kompresora darbību pie -29°C
- Apkures ūdens temperatūra 60°C lĪdz -15°C
- A klases cirkulācijas sūknis
- Labākais efektivitātes koeficents (COP), pie +7°C COP=4.74
- Labākais efektivitātes koeficents (COP), pie -15°C COP=2.42
- Efektīva darbība līdz -30C
- Dzesēšanas funkcija standarta aprīkojumā
- Twin Rotary kompresors
- Iebūvēts siltuma un elektroenerģijas skaitītājs
- Smart Claud - pilna attālināta siltumsūkņa vadība un monitorings izmantojot moduli CZ-TAW1 - (Opcija)
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 12kW |
| Tens | 9kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 185L |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 4.74 |
| Freons | R410a |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1340x900x320 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 1800x598x717 mm |
| Ārējā bloka svars | 108 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 126 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 380V 3f (16A) |
| Ieteicamais kabeļa izmērs | 5 x 1,5 mm² |