-20 %
Mitsubishi Electric EF 3,5kW
- Preces kods: MSZ-EF35VGK(W, B, S)/MUZ-EF35VGH
1 385.45€
1 736.35€
Bez nodokļa: 1 145.00€
Papildu izvēles:
Mitsubishi Electric MSZ-EF Design sērija tika izveidota pēc Mitsubishi Electric Italy pieprasījuma, kur produkta dizains ir priekšnoteikums tās panākumiem tirgū. Bet pārsteidzošais dizains nav mainījis augstas veiktspējas un trokšņa prasības, kurām Design Inverter joprojām ir līderis savā klasē.
Pieejams baltā, melnā un sudraba krāsa.
MSZ-EF sērijas modeļiem ir papildu īpaši kluss ventilatora darbības režīms "Silent mode". Minimālais trokšņa līmenis ir tikai 19 dB (A), kas padara šos modeļus par ideālu risinājumu guļamistabas vai bērnu istabas gaisa kondicionēšanai.
Galvenās priekšrocības:
- Autorestarta funkcija
- Energoefektivitātes klase A+++/A++, SEER līdz 9,1/SCOP līdz 4,7
- Kompresori Mitsubishi Electric ar aukstumaģentu R32
- Klusa darbība 19 dB (A)
- Darbība līdz -15°C āra gaisa temperatūrai
- Tālvadības pulta paneļa apgaismojums
- Izsmalcināta žalūziju sistēma rada optimālu gaisa strūklas formu un ātrumu dzesēšanas un sildīšanas režīmos
- Melna tālvadības pults melnai un pelēkai iekštelpu vienībai
- Jaunais tālvadības pilts ir aprīkots ar nedēļas taimeri, kas ļauj katru dienu iestatīt līdz 4 darbībām
- Komplektā baktericīds filtrs ar sudraba joniem
- Wi-Fi attālinātā kontrole MELCloud iekļauts komplektā
| Kondicionieri | |
| Nominālā sildīšanas jauda | 2.9kW |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 3.5kW |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -20°C |
| Veids | Gaisa kondicionieris |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| SEER / SCOP | 8.8 / 4.5 |
| Freons | R32 |
| Elektroenerģijas patēriņš (dzesēšana / apkure) | 0.91 / 0.95 kW |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 21-46 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 50 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 800х285х550 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 885x195x299 mm |
| Ārējā bloka svars | 34 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 11.5 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f (16A) |