- Preces kods: MSZ-AP60VGK/MUZ-AP60VG
Jauna uzlabota Mitsubishi Electric Standart Inverter MSZ-AP VGK sērija.
Mitsubishi Electric AP ir visaugstākā energoefektivitātes klase A +++ dzesēšanai un A ++ apkurei. Arī ir iebūvēts Wi-Fi interfeiss, kas ļauj ātri un viegli kontrolēt gaisa kondicionieris, izmantojot mobilo aplikāciju.
Mitsubishi Electric MSZ-AP60VGK/MUZ-AP60VG gaisa kondicionieris ir paredzēts telpām līdz 65 kv.m. Tam ir mūsdienīgs, stilīgs iekšējās vienības dizains, 2 neatkarīgi aizvaru piedziņas. Komplektā ietilpst pamata tālvadības pults.
Gaisa kondicioniera iezīme ir ne tikai tā uzlabotā funkcionalitāte, bet arī jaunā R32 aukstumaģenta izmantošana.
Augstas kvalitātes gaisa sadales sistēma ļauj virzīt plūsmu gan horizontāli, gan vertikāli. Šajā gadījumā atdzesēto gaisu var virzīt paralēli grīdai un izvairīties no nevajadzīgas hipotermijas. Atloka kustību noregulē, izmantojot tālvadības pulti.
3D filtra tilpuma struktūra padara daudz efektīvāku putekļu un citu piesārņotāju noturēšanu. Atkārtotai lietošanai jums tas vienkārši jāizskalo ar ūdeni.
Pateicoties īpašajam Econo Cool režīmam, jūs varat iegūt kvalitatīvu un tajā pašā laikā ekonomisku dzesēšanu. Šī režīma loģika analizē temperatūru telpā un pēc tam pielāgo žalūziju darbību tā, lai vispirms gaiss pārvietotos horizontāli un pēc tam vertikāli.
Un, lai jūsu prombūtnes laikā uzturētu pozitīvu temperatūru mājā, izmantojiet gaidīšanas režīma apkures režīmu (es ietaupu + 10C). Šajā režīmā jūs varat arī iestatīt sistēmu mazjaudas režīmā.
Āra temperatūras diapazons dzesēšanas režīmā ir no -10 līdz +46 C, un apkures režīmā no -15 līdz +24 C.
Lai uzturētu optimālu temperatūru, režīmu maiņas funkcija tiks patstāvīgi regulēt darbību gaisa kondicionieris dzesēšanas vai sildīšanas.
Ja jums ir nepieciešams, lai ieslēgtu sistēmu vai izslēgt noteiktā laikā nākamo 12 stundu laikā, jūs varat aktivizēt taimeri vai ieprogrammēt vēlamo ON / OFF laikā. 7 dienas iepriekš.
Split sistēmas Mitsubishi Electric MSZ-AP ir arī automātiskās restartēšanas, pašdiagnostikas un ērta miega funkcijas.
Galvenās priekšrocības:
- Autorestarta funkcija
- Energoefektivitātes klase A++/A+
- Kompresori Mitsubishi Electric ar aukstumaģentu R32
- Darbība līdz -15°C āra gaisa temperatūrai
- Klusa darbība
- Ārējā bloka antikorozijas apstrāde
- Auto diagnostika, pašattīrīšanas funkcija
- Ieslēgšanas-izslēgšanas taimeris
- Nakts režīms
- TURBO dzesēšana un sildīšana
- Wi-Fi attālinātā kontrole MELCloud iekļauts komplektā
| Kondicionieri | |
| Nominālā sildīšanas jauda | 6.8kW |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 6.1kW |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -15°C |
| Veids | Gaisa kondicionieris |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| SEER / SCOP | 7.4 / 4.6 |
| Freons | R32 |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 29-48 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 56 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 800х285х714 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 1100x257x325 mm |
| Ārējā bloka svars | 40 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 16 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f (20A) |