Gaidāms jau drīzumā
NEW 2026
-25 %
Hisense Air Master 5kW
- Preces kods: QK50FM0BG
1 480.00€
1 981.98€
Bez nodokļa: 1 223.14€
Jaunais 2026. gada Luxury++ klases siltumsūkņis Hisense Air Master
2026. gada Jaunuma anonss - Air Master sērijas gaisa kondicionētājs melnā izpildījumā ekskluzīvā dizaina risinājumam.
Hisense Air Master modernais iekštelpu bloks elegantā melnā apdarē apvieno augstu dzesēšanas un sildīšanas veiktspēju ar uzlabotām funkcijām, lai uzlabotu komfortu un iekštelpu gaisa kvalitāti. Ierīce ir aprīkota ar inteliģentām vadības sistēmām, gaisa attīrīšanas funkciju un ļoti klusu darbības režīmu, padarot to ideāli piemērotu gan mājām, gan birojam. Unikālais žalūziju dizains ļauj tām noliekties par 90°, kas uzlabo siltuma sadali, optimizē gaisa plūsmu telpā visos virzienos un nodrošina efektīvu gaisa piegādi katrā telpas stūrī.

Hisense Air Master ir virkne papildu priekšrocību:
- Matēti melnā krāsā slider korpuss
- Daudzvirzienu gaisa plūsma
- Rupnīcā uzstādīts metāliskais sildelements ārēja bloka paliktnī
- Energoefektivitātes klase A+++, SEER 8,8
- Darbība no -22°C līdz +50°C āra gaisa temperatūras
- Trokšņu līmenis 1m atālumā no 18,0 dB(A)
- Kompresori GMCC (Toshiba) ar aukstumaģentu R32
- Plašs žalūziju atvēršanas leņķis
- Viedā acu kontroles sistēma gaisa plūsmas regulēšanai
- Balss palīgs, Wi-Fi vadība caur aplikāciju Connect Life
- Iekštelpu bloka attīrīšanas funkcija
- Hi-Nano jonizators
- Enerģijas patēriņa statistika caur aplikāciju Connect Life
- WiFi modulis
- RTY3 bezvadu tālvadības pults
- Papildu vadu kontrolieris YXE-C01U2(E)(Opcija)
- Moderna dizaina korpuss no augstas kvalitātes melna plastikāta
- MIRAGE displejs ar LED atainojumu temperatūrai un mitrumam
- Precīza gaisa plūsmas regulēšana
- Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei
- I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors
- Dežūrapkures režīms +8с
- Hi -NANO ™ režīms, kas iznīcinā baktērijas un vīrusus telpā
| Gaiss-gaiss siltumsūkņi | |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 5kW |
| Nominālā sildīšanas jauda | 5.4kW |
| Kondicionieri | |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -22°C |
| Veids | Siltumsūknis |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| SEER / SCOP | 8.5 / 4.6 |
| Freons | R32 |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 18-44 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 54 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 860x635x310 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 830x310x215 mm |
| Ārējā bloka svars | 38 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 10 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f |

