-28 %
Ariston 8kW Nimbus Plus 50 S Net R32
- Preces kods: 50 S NET R32 (3301887)
4 149.01€
5 800.00€
Bez nodokļa: 3 428.93€
Jaunās paaudzes invertora tipa «gaiss-ūdens» siltumsūknis ar dzesēšanas funkciju.
Ariston ir pasaules ūdens sildīšanas un apkures eksperts.
Ariston zīmols pieder Ariston Thermo Group uzņēmumam, kas ir pasaules līderis siltumpreču nozarē.
Ariston gaiss - ūdens siltumsūkņa Nimbus Plus 50 S Net R32 galvenās priekšrocības:
- Maksimāla apkures jauda: 7,57 kW
- Nomināla apkures jauda: 5 kW
- Invertora split tipa siltumsūknis
- Energoefektivitātes klase līdz A +++
- Lietderīgā darba koeficients COP līdz 5,1
- Dzesēšanas funkciju
- Zems skaņas īmenis – līdz 52db(A)
- Moderns un funkcionāls dizains
- Komplektā Sensys HD kontrolieris, kuru var uzstādit iekštelpu blokā vai iekštelpās
- Viegli no prikšpuses pieejami kopmponenti
- Vienkarša uzstādīšana ar savienojuma piederumu komplektiem
- Integrēts magnētiskais filtrs
- Integrēts 12 litru izplešanās trauks
- Elektriskais sildītājs 4kW
- Sagatavots iespājai komplektēt ar mājsaimniecības karstā udens tvertni
- Wi-Fi komplekts standarta komplektācijā
- Tālvadīnas pults, izmantojot Ariston NET aplikāciju
- Attālinātā servisa iespēja
- Integrācija ar fotovoltu sistēmām
- Garantētais āra temperatūras diapazons: -20°C ~ + 35°C
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 8kW |
| Tens | 4kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 5.1 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1016x374x756 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 600x358x716 mm |
| Ārējā bloka svars | 57kg |
| Iekštelpu bloka svars | 37 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f (25A) / 220v 1f (20A) |