-30 %
Bosch 16kW Compress 7800i LW M
- Preces kods: CS7800iLW 16 M
9 764.70€
13 959.77€
Bez nodokļa: 8 070.00€
Bosch zeme-ūdens siltumsūknis Compress 7800i LW M ar iebuvētu karstā ūdens tvertni 180L.
Bosch DNS dizaina versija ar stikla priekšējo paneli.
Nominālā siltuma jauda / COP (B0/W35) – 4-15 kW / 5,55
Kvalitatīvs un uzticams siltumsūknis ar plašām iespējām. Efektīva apkure ar pārbaudītu tehnoloģiju.
Bosch CS7800i LW.. M(F) siltumsūkņi ar integrētu karstā ūdens tvertni, piemēroti uzstādīšanai pat nelielās telpās.
- Regulējamas jaudas kompresors (invertors), nav nepieciešama akumulācijas tvertne
- Augsta siltumnesēja padeves temperatūra 67 °C
- Izjaucamais korpuss un noņemams kompresora modulis atvieglo trasportēšanu
- 2 izpildījuma vārianti: Bosch DNA dizains ar stikla virsmu vai ar metāla priekšejo paneli (F)
- UI 800 regulators ar krāsaino 5” skārienekrānu konrtrolā karstā ūdens sagatavošanu un 1 apkures loku bez maisītaja
- Ar EMS 2 piederumiem iespējams pieslēgt 4 apkures lokus ar maisītāju, solāro sistēmu un baseinu
- Piegādes komplektā ir apkures loka filtrs, āra un apkures turpgaitas temperatutas sensori, kā arī manometrs, drošibas vārsts, izplešanās trauks un uzpildes krāns aukstumnesēja lokam
| Ģeotermālie siltumsūkņi | |
| Veids | Zeme - ūdens |
| Siltuma jauda | 16kW |
| Tens | 9kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 180L |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 5.55 |
| Aukstumaģents | R410A |
| Iekštelpu bloka izmērs | 1780x600x610 mm |
| Iekštelpu bloka svars | 250 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 400V, 3f, 50 Hz |