- Preces kods: L09TC1
Kondicionieris–siltumsūknis NØRDIS LYRA

NØRDIS LYRA — tas ir moderns augstākās klases gaiss–gaiss siltumsūknis, kas izstrādāts, lai nodrošinātu komfortu visa gada garumā. Pateicoties elegantam dizainam, progresīvām tehnoloģijām un plašam funkciju klāstam, šī iekārta ir lieliska izvēle gan dzīvojamām, gan komerciālām telpām.
Aprīkota ar invertora kompresoru, LYRA sistēma efektīvi darbojas plašā temperatūras diapazonā — no -20 °C līdz +53 °C — nodrošinot uzticamu apkuri ziemā un dzesēšanu vasarā. Sistēmai raksturīga augsta energoefektivitāte, klase A++/A+, kas garantē zemu elektroenerģijas patēriņu, saglabājot maksimālu veiktspēju.
Šis modelis izceļas ar īpaši klusu darbību — iekštelpu bloks rada tikai 19 dB troksni viena metra attālumā, tādēļ tas praktiski nav dzirdams darba vai atpūtas laikā. Baltā, spīdīgā iekštelpu bloka paneļa apdare piešķir izstrādājumam eleganci un harmoniski iekļaujas jebkurā modernā interjerā.
Uzlabotā enerģijas taupīšanas tehnoloģija AI 2.0 automātiski pielāgo sistēmas darbību apkārtējās vides apstākļiem, optimizējot efektivitāti bez manuālas iestatīšanas. Savukārt funkcija Anti Direct Air Flow nodrošina vienmērīgu gaisa plūsmas sadalījumu, novēršot tiešus aukstā gaisa caurvējus un radot stabilu komforta vidi.
Inovatīvā funkcija Reverse Fan Blow ieslēdz ārējā bloka ventilatoru pretējā virzienā, lai notīrītu putekļus no siltummaiņa virsmas, kas uzlabo veiktspēju un pagarina sistēmas kalpošanas laiku.
Pateicoties inteliģentajai I FEEL funkcijai, ierīce automātiski regulē temperatūru atkarībā no lietotāja atrašanās vietas, nodrošinot individuālāku un komfortablāku mikroklimatu telpā. +8 °C temperatūras uzturēšanas režīms palīdz saglabāt stabilu temperatūru neapdzīvotās telpās, novēršot pārmērīgu atdzišanu aukstajā sezonā.
Iebūvētie standarta gaisa filtri uzlabo gaisa kvalitāti telpā, savukārt septiņu ātrumu ventilators ļauj precīzi pielāgot gaisa plūsmas intensitāti, lai sasniegtu vēlamo komforta līmeni.
NØRDIS LYRA apvieno efektivitāti, stilu un viedās tehnoloģijas, nodrošinot ideāli sabalansētu mikroklimatu telpā — klusi un uzticami, katru gada dienu.
AI 2.0 — viedā energoefektivitāte
Uzlabotā AI 2.0 tehnoloģija automātiski pielāgojas jūsu paradumiem un mainīgajiem telpas apstākļiem. Tā optimizē iekārtas darbību, lai sasniegtu vēlamo temperatūru ar minimālu enerģijas patēriņu — maksimāls komforts ar minimālām izmaksām.


I FEEL — komforts tur, kur atrodaties jūs
Izmantojot I FEEL funkciju, gaisa kondicionieris mēra temperatūru pie tālvadības pults un automātiski pielāgo darbību jūsu atrašanās vietai. Tas nodrošina ideālu iekštelpu klimatu tieši tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams.
+8 °C režīms — aizsardzība pret sasalšanu
Ja telpas netiek izmantotas, +8 °C temperatūras uzturēšanas funkcija pasargā tās no pārmērīgas atdzišanas. Tas ir ideāls risinājums vasarnīcām, birojiem vai citām telpām, kur nepieciešams uzturēt stabilu temperatūru un pasargāt telpas no sala radītiem bojājumiem.


Klusā darbība — tikai 22 dB
NØRDIS iekārtas ir izstrādātas tā, lai darbotos gandrīz pilnīgā klusumā. Ar īpaši zemu trokšņa līmeni — tikai 19 dB — jūs varat baudīt mieru un komfortu gan dienā, gan naktī. Ideāli piemērots guļamistabām vai darba telpām, kur klusums ir īpaši svarīgs.
Iekārtas izmēri
Apskatiet precīzus iekārtas izmērus, lai atvieglotu plānošanu un uzstādīšanu.

Galvenās priekšrocības:
- Invertora kompresors efektīvi darbojas temperatūras diapazonā no -20 °C līdz +53 °C;
- Energoefektivitātes klase — A++/A+;
- Iekštelpu bloka skaņas spiediena līmenis — no 19 dB 1 m attālumā;
- Iekštelpu bloka panelis – balts, spīdīgs;
- AI 2.0 enerģijas taupīšanas tehnoloģija;
- “Anti Direct Air Flow” funkcija – nodrošina netiešu, vienmērīgi sadalītu gaisa plūsmu, radot komforta zonu bez caurvēja sajūtas;
- “Reverse fan blow” funkcija – āra bloka ventilators darbojas pretējā virzienā, lai nopūstu putekļus no siltummaiņa spuru virsmas;
- “I FEEL” funkcija nodrošina gudru temperatūras kontroli un rada patīkamāku atmosfēru;
- +8 °C funkcija uztur nemainīgu temperatūru telpās, kas netiek regulāri izmantotas;
- Standarta gaisa filtri;
- 7 ātrumu ventilators ļauj izvēlēties vispiemērotāko gaisa plūsmas līmeni.

| Gaiss-gaiss siltumsūkņi | |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 2.62kW |
| Nominālā sildīšanas jauda | 2.7kW |
| Kondicionieri | |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -20°C |
| Veids | Siltumsūknis |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| SEER / SCOP | 6.4 / 4.0 |
| Freons | R32 |
| Elektroenerģijas patēriņš (dzesēšana / apkure) | 0,811 (0,24-1,380) / 0,726 (0,29-1,72) kW |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 42/38/36/32/30/26/22 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 54 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 712x459x276 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 778x272x192 mm |
| Ārējā bloka svars | 20 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 7.3 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f (16A) |