- Preces kods: KA70KT0E
Siltumsūknis Hisense Energy SE 2023. Gada, no oriģināla ražotāja Hisense. Siltumsūkņa pieejamāka versija, ar optimālu nepieciešamo parametru kopumu. Nodrošina efektīvu darbību apkurei līdz -22C grādiem āra gaisa temperatūrai.
Modelim ir maksimāla energoefektivitātes klase A++ apkures režīmam otrai klimata joslai. Modeļa augstais SCOP 4, 6 nodrošinās elektroenerģijas sezonālo patēriņu līdz 4, 6 reizes mazāk, nekā tas izdalīs siltuma kilovatu apkurei. Siltumsūkņa Energy SE modelis tiek piedāvāts trīs nominālo jaudu variantos 3, 5 kW, 5, 0 un 7, 0 kWt. Apkures platībām līdz 40 m2, 60 un 80 m2 attiecīgi.
Modelim Energy Pro Plus ir iebūvēts Wi-Fi izvada bloks (standarta komplektācijā), kas ļauj attālināti vadīt un kontrolēt jūsu siltumsūkni caur Internetu izmantojot viedtālruni.
Sērijai Energy SE ir virkne papildu iespēju:
- Rūpnīcā uzstādīts metāliskais sildelements ar ieslēgšanas algoritmu, kas ļauj lietot siltumsūkni līdz -22с gradiem.
- MIRAGE displejs ar temperatūras un darba režīmu LED attēlojumu.
- Attālinātas Interneta vadības iespēja caur W-Fi.
- 4D automātiska horizontālo un vertikālo žalūziju vadīšanas ar tālvadības pulti.
- Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem miega režīmiem.
- 4 in 1 filtri: ULTRA Hi silver filtrs + HEPA + Vitamin C + filtrs Negative Ion.
- 7 iekšējā bloka ventilatora ātrumi.
- Superklusais darba režīms Quiet no 19dB(a).
- Smart turbo režīms paātrinātai dzesēšanai vai apsildei.
- Tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors I Feel.
- Dežūrapkures režīms +8C
- Stabila darbspēja no 150 līdz 265 voltu elektroapgādes tīklā.
- Ārēja bloka siltummaiņa Blue Fin pretkorozijas aizsargklājums.
- Apstiprināts Eiropas Saveinībā, kā kompensējamais uzstādīšanai siltuma sūknis.
| Gaiss-gaiss siltumsūkņi | |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 7kW |
| Nominālā sildīšanas jauda | 7.5kW |
| Kondicionieri | |
| Telpas platība | līdz 80m2 |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -25°C |
| Veids | Siltumsūknis |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| SEER / SCOP | 7.9 / 4.6 |
| Freons | R32 |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 32-45 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 58-67 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 900x340x750 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 1008x325x217 mm |
| Ārējā bloka svars | 49 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 12 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f |