Menu
Preču grozs

Dražice 50L akumulācijas tvertne

Dražice 50L akumulācijas tvertne
Pārbaudiet pieejamību!
Dražice 50L akumulācijas tvertne
  • Pieejamība: Pārbaudiet pieejamību!
  • Preces kods: NAD50V1
370.01€
Bez nodokļa: 305.79€
Pieteikums līzingam

Akumulācijas tvertnes Drazice NAD v1 (akumulācijas, atloka) ražo ar iespēju ievietot no viena līdz trim atlokiem. 210 mm skrūves centrālo atloku var izmantot TPK atloka sildelementa montāžai. Pēc pieprasījuma cauruļu izvietojumu un to skaitu var mainīt. Akumulācijas tvertnes var piegādāt ar poliuretāna putu izolāciju līdz 100 mm biezai.

NAD sērijas tvertnes kalpo tikai siltuma uzkrāšanai apkures sistēmā.

Tas viss ir atkarīgs no tvertnē uzkrāta apkures ūdens temperatūras. Pateicoties tiešajam savienojumam ar katlu, tiek panākta tieša darba ūdens uzsildīšana līdz vajadzīgajai temperatūrai iekšējā tvertnē. Gluži pretēji, savienojums ar saules kolektoru vai siltumsūkni ļauj tikai uzsildīt darba ūdeni, tāpēc ir nepieciešams pieslēgt nākamo ūdens sildītāju, piemēram, elektrisko, kas papildus sildīs ūdeni līdz vajadzīgajai temperatūrai, vai uzglabāšanas tvertnē uzstādīt elektrisko termopāri TJ 6/4 ″ vai sildīšanas atloks TPK (papildu aprīkojums ūdens papildu sildīšanai).

Akumulācijas tvertnes iekļaušana apkures sistēmā ar cietā kurināmā katlu ļauj katlam darboties optimālā režīmā piemērotā temperatūrā.

Akumulācijas tvertnes
Tilpums 50 L
Augstums 561 mm
Diametrs 524 mm
Svars 25 kg
Maksimālais tvertnes spiediens 0.3 MPa
Maksimālā ūdens temperatūra tvertnē 90°C
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk