-30 %
Bosch 16kW Compress 7800i LW M (F)
- Preces kods: CS7800iLW 16 MF
9 292.80€
13 277.33€
Bez nodokļa: 7 680.00€
Bosch zeme-ūdens siltumsūknis Compress 7800i LW M ar iebuvētu karstā ūdens tvertni 180L.
Vāriants ar metāla priekšejo paneli (F).
Nominālā siltuma jauda / COP (B0/W35) – 4-15 kW / 5,55
Kvalitatīvs un uzticams siltumsūknis ar plašām iespējām. Efektīva apkure ar pārbaudītu tehnoloģiju.
Bosch CS7800i LW.. M(F) siltumsūkņi ar integrētu karstā ūdens tvertni, piemēroti uzstādīšanai pat nelielās telpās.
- Regulējamas jaudas kompresors (invertors), nav nepieciešama akumulācijas tvertne.
- Augsta siltumnesēja padeves temperatūra 67 °C.
- Izjaucamais korpuss un noņemams kompresora modulis atvieglo trasportēšanu.
- 2 izpildījuma vārianti: Bosch DNA dizains ar stikla virsmu vai ar metāla priekšejo paneli (F).
- UI 800 regulators ar krāsaino 5” skārienekrānu konrtrolā karstā ūdens sagatavošanu un 1 apkures loku bez maisītaja.
- Ar EMS 2 piederumiem iespējams pieslēgt 4 apkures lokus ar maisītāju, solāro sistēmu un baseinu.
- Piegādes komplektā ir apkures loka filtrs, āra un apkures turpgaitas temperatutas sensori.
| Ģeotermālie siltumsūkņi | |
| Veids | Zeme - ūdens |
| Siltuma jauda | 16kW |
| Tens | 9kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 180L |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 5.55 |
| Aukstumaģents | R410A |
| Iekštelpu bloka izmērs | 1780x600x610 mm |
| Iekštelpu bloka svars | 250 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 400V, 3f, 50 Hz |