Menu
Preču grozs

Midea Oasis Plus 3,5kW

Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
-28 %
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
Midea Oasis Plus 3,5kW
 • Preces kods: MSOPBU-12HRFN8-QRE6GW / MOX330-12HFN8-QRE3GW
1 010.35€
1 403.60€
Bez nodokļa: 835.00€
Pieteikums līzingam

Oasis Plus gaisa kondicionieru/siltumsūkņu klāsts ir veidots, izmantojot visas ultra-energoefektīvas tehnoloģijas. Gan vasarā, gan ziemā vienmēr var iegūt komfortablus apstākļus, neuztraucoties par rēķinu par elektrību apjomu.

Jaunās paaudzes invertora kompresora un visu papildu inovāciju arsenāla izmantošana Oasis Plus sērijā ļāva sasniegt diezgan lielu apkures jaudu zemas ziemas temperatūras apstākļos, sistēma nodrošina komfortu telpā, pat ja tā ir -30 ° C ārā. Darbojoties dzesēšanai, energoefektivitātes klase A +++, SEER koeficients = 9,2, apkurei, SCOP koeficients = 5,3.

Gaisa kondicionieris/siltumsūknis Midea Oasis Plus ir:

 •  
 • 3D gaisa plūsma
  Iekārtai ir automātiskas horizontālas šūpoles un automātiskas vertikālas šūpošanās funkcija, kas nodrošina vienmērīgāku un ērtāku gaisa plūsmu.
 • Alumīnija siltummainis ar hidrofilu pārklājumu
  Uzlabota siltummaiņa alumīnija plākšņu mitrināšana, kurām ir īpašs pārklājums ar hidrofilu slāni, nodrošinot ātru kondensāta noņemšanu no iekštelpu vienības, kas neļauj ātri veidoties pelējumam un baktērijām, nodrošinot efektīvāku gaisa kondicionētāja darbību.
 • Siltummaiņa pārsegs – aizsardzība pret koroziju
  Īpašs siltummaiņa pretkorozijas pārklājums, aizsardzība pret atmosfēras parādībām un agresīvas vides ietekme. Var atšķirties pēc krāsas (zilā, zaļā, zelta krāsā vai bez krāsas (caurspīdīga laka))
 • Iebūvētais infrasarkanais sensors – cilvēka klātbūtnes sensors
  Tas nosaka personas klātbūtni telpā, un, ja telpā esošie cilvēki ilgstoši nav, gaisa kondicionieris automātiski pārslēdzas uz “Gaidīšanas režīmu”. Pēc cilvēku atgriešanās telpā “Auto-Restart”, gaisa kondicionieris tiks restartēts tajā pašā režīmā, kas iestatīts ar tālvadības pulti.
 • Kompresors ar invertora līdzstrāvu var palielināt gaisa kondicionētāja efektivitāti, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu, tiek ietaupītas jūsu izmaksas. Šī sistēma ir daudz ekonomiskāka un drošāka nekā gaisa kondicionieri ar pastāvīgu kompresora jaudu.
 • Sausais režīms
  Sausais režīms automātiski izvēlas dzesēšanu, pamatojoties uz starpību starp fiksēto un  faktisko istabas temperatūru. Temperatūra tiek regulēta, vienlaikus samazinot mitrumu, atkārtoti ieslēdzot un izslēdzot tikai dzesēšanu un ventilāciju.
 • Ekonomiskais režīms
  Kondicionēšana atbalsta iekštelpu gaisa temperatūru + 24 ° C ar minimālu trokšņa un enerģijas patēriņu.
 • Aizsardzība pret telpas sasalšanu, uzturot temperatūru + 8 ° C
 • Gaisa kondicionētāju vadības sistēma var uzturēt telpas gaisa temperatūru + 8 ° C, lai neatdzesētu sienas un neaizsaltu ūdensvads. To faktiski var izmantot vasaras rezidencēm, garāžām vai, ja ziemā atstājat atvaļinājumu, un pastāvīga telpas sasilšana līdz komfortablai temperatūrai nav nepieciešama. Tajā pašā laikā gaisa kondicionieris patērē mazāk elektrības, jo tiek samazināta arī temperatūras starpība starp ielu / telpu.
 • Palielināts siltums
  Šī iekārta izmanto siltummaiņus ar īpašas konstrukcijas caurulēm, kuru iekšējā virsmā ir trapecveida iegriezumi “Innergrove cooper”, kas nodrošina maksimāli palielinātu siltuma pārneses laukumu. Sakarā ar šo siltuma pieaugumu par 28%, samazinātu enerģijas patēriņu un līdz ar to palielina sistēmas efektivitāti.
 • Gaismas sensors
  Gaismas sensors, kas atrodas zem priekšējā paneļa, ļauj kontrolēt gaismas līmeni telpā. Ja apgaismojums sāk samazināties, arī iekštelpu displeja spilgtums sāks pakāpeniski samazināties un pilnībā izzudīs 5-7 sekundēs pēc gaismas pazušanas. Kad iedegas gaisma, indikatoru mirdzums atsāksies.
 • Dzesēšanas šķidruma noplūdes noteikšana
  Iekštelpu vienība parādīs kļūdas kodu “EC” un automātiski apstāsies, kad tiks konstatēta dzesētāja noplūde. Šī funkcija var labāk aizsargāt kompresoru, ko dzesēšanas šķidruma noplūdes dēļ sabojā augsta temperatūra.
 • Pašattīrīšanās režīms
  Atkarībā no sērijas šis režīms tiek aktivizēts vai nu automātiski, kad tiek izslēgts gaisa kondicionieris (žalūzijas ir aizvērtas iekšējā blokā, bet ventilators turpina darboties vēl 10 ~ 15 minūtes, ventilējot un žāvējot siltummaini), vai spēcīgi, kad tas tiek aktivizēts no tālvadības pults.
 • Sensors “INTELLECTUAL EYE”, “redz” cilvēku klātbūtni telpā, kas ļauj efektīvi virzīt gaisa plūsmu vai nu uz cilvēku atrašanās vietu, vai arī prom no cilvēkiem, pamatojoties uz vēlmi (uzstādīts uz tālvadības pults ). Infrasarkanais sensors noteiks jūsu atrašanās vietu. Turklāt, ja jūs esat prom ilgu laiku – tad gaisa kondicionieris izslēdzas, un, kad jūs atgriezīsities, tas atkal ieslēgsies.
 • Viedā sensoru tehnoloģija nosaka ne tikai temperatūru, bet arī mitrumu telpā, jūs varat arī izvēlēties mitrināšanas režīmu Power / Normal vai iestatīt komfortablu mitruma līmeni 30-90% robežās. Konfigurācija tiek veikta, izmantojot lietojumprogrammu Midea-Air App, izmantojot mājas tīkla Wi-Fi.
 • Jaunākie aerodinamikas pētījumi ļāva optimizēt gaisa ceļa dizainu, un kombinācijā ar augstu ventilatora veiktspēju OP gaisa kondicionieris var radīt jaudīgu virzītu gaisa staru, kas vienmērīgi atdzesē (vai sasilda) pat visattālākās vietas istaba. Tajā pašā laikā tiek nodrošināti izcili trokšņa raksturlielumi

 

 

 

Galvenās priekšrocības:

 

 • Dzesēšana līdz pat -25°C āra gaisa temperatūrai
 • Sildīšana -30°C āra gaisa temperatūrai
 • Rūpnieciski iebūvēts apakšas sildītājs
 • Energoefektivitātes klase A+++
 • Auto Restart funkcija
 • Universa distances vadības pults
 • Inteleģentās acs un Wifi funkcija
Kondicionieri
Nominālā dzesēšānas jauda 3.5kW
Nominālā sildīšanas jauda 4.1kW
Efektīva darbība āra temperatūrai līdz -30°C
Veids Siltumsūknis
Energoefektivitātes klase A+++
SEER / SCOP 9.2 / 5.3
Freons R32
Elektroenerģijas patēriņš (dzesēšana / apkure) 0,75 (0,11~1,96) / 0,95 (0,11~2,63) kW
Iekštelpu bloka trokšņa līmenis 21-45 dB(A)
Āra bloka trokšņu līmenis 57 dB(A)
Ārēja bloka izmērs 800x333x554 mm
Iekšēja bloka izmērs 895x248x298 mm
Ārējā bloka svars 36.4 kg
Iekštelpu bloka svars 13 kg
Elektriskais pieslēgums 220v 1f (16A)
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk