Menu
Preču grozs

Trīs gaitu vārsti un filtri

Preces kods: AFVALVE1
Ja netiek lietots glikols: Nodrošina pilnīgu sistēmas aizsardzību strāvas padeves pārtraukuma vai sūkņa avarijas gadījumā. Novērš ledus veidošanos, izvadot ūdeni no sistēmas Novērš iekārtas un cauruļu bojājumus, kad temperatūra pazeminās < 3°C +/- 1°C..
157.30€
Bez nodokļa:130.00€
Zīmols: LK Armatur Preces kods: LK 525 M25
LK 525 ir elektrisks trīs gaitu vārsts ieslēgšanas / izslēgšanas kontrolei. Zonas vārstam ir dubultā aizbīdnis, kas ļauj tam izturēt lielu spiediena starpību un samazina tā apturēšanas risku pēc ilga pārtraukuma. Tas padara to īpaši piemērotu izmantošanai siltumsūkņos, kur siltākos mēnešos starp plū..
140.00€
Bez nodokļa:115.70€
Zīmols: Giacomini Preces kods: R146CX005
Regulējamais magnētiskais filtrs (nogulšņu separators) Giacomini R146C filtrē un noņem mehāniskās daļiņas, kas atrodas apkures un dzesēšanas sistēmu hidrauliskajos tīklos. Ierīcei ir kompakti izmēri, un to, piemēram, var uzstādīt zem sienas piestiprināta katla, nepalielinot uzstādīšanas vietas izmē..
150.00€
Bez nodokļa:123.97€
Zīmols: Sentinel Preces kods: VORTEX500-28mm
Cirkulējošie gruži centrālās apkures sistēmās var izraisīt sūkņu, vārstu un siltummaiņu nodilumu un priekšlaicīgu sabojāšanos. Sentinel Eliminator Vortex ir ideāls filtru risinājums, lai aizsargātu sistēmu pret visa veida gružiem.Parastie sietiņfiltri nespēj aizturēt  sīkās metāliskās daļas kas..
160.00€
Bez nodokļa:132.23€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk