-32 %
Panasonic 9kW All in One (High Perfomance)
- Preces kods: WH-ADC0916H9E8 / WH-UD09HE8
7 384.63€
10 853.00€
Bez nodokļa: 6 103.00€
Panasonic Aquaera High Performance labi pielāgojas esošai sistēmai ar rezerves katlu (elektrisko, gāzes utt.). Tas ir ideāli piemērots mājai vai dzīvoklim ar grīdas apsildi vai ar zemas temperatūras fankoiliem. Arī modelis ir lieliski piemērots komerciālam segmentam (kafejnīca, restorāns, birojs utt.).
Apsildāmā platība: līdz 210m2.
Modelis ar iebūvētu 185 Litru karstā ūdens tvertni.
Panasonic Aquarea High Performance siltumsūkņi spēj uzturēt efektīvu darbību līdz -20 ° C.
Panasonic Aquarea gaiss - ūdens siltumsūkņa WH-ADC0916H9E8/WH-UD09HE8 galvenās priekšrocības :
- Nominālā jauda - 9kW
- Īpaši izstrādāts - perfekta pielāgošanās esošajai apkures sistēmai
- Ūdens sildīšana ar kompresoru, neieslēdzot rezerves sildelementu līdz + 55 ° С
- Rezerves sildelements 9kW
- Laika apstākļu ietekmēta automātiskā vadība
- Invertora cirkulācijas sūknis energoefektivitātes klase "A" (šī aprīkojuma maksimālā klase)
- COP (nominālais) - 4.84
- Sildīšanas jauda / COP (A: + 7 ° C, W: 35 ° C) - 9 kW / 4.84
- Sildīšanas jauda / COP (A: + 7 ° C, W: 55 ° C) - 9 kW / 2.94
- Sildīšanas jauda / COP (A: + 2 ° C, W: 35 ° C) - 9 kW / 3.59
- Sildīšanas jauda / COP (A: + 2 ° C, W: 55 ° C) - 8,8 kW / 2.23
- Sildīšanas jauda / COP (A: -7 ° C, W: 35 ° C) - 9 kW / 2.85
- Sildīšanas jauda / COP (A: -7 ° C, W: 55 ° C) - 7,9 kW / 2.05
- Dzesēšanas funkcija standarta aprīkojumā
- Twin Rotary kompresors
- Iebūvēts siltuma un elektroenerģijas skaitītājs
- Smart Claud - pilna attālināta siltumsūkņa vadība un monitorings izmantojot moduli CZ-TAW1 - (Opcija)
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 9kW |
| Tens | 9kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 185L |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| COP | 4.84 |
| Freons | R410a |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1340x900x320 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 1800х598х717 mm |
| Ārējā bloka svars | 107 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 126 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 380V 3f (30A) |
| Ieteicamais kabeļa izmērs | 5 x 1,5 mm² |