-31 %
Panasonic 9kW Bi-Block (T-CAP)
- Preces kods: WH-SXC09H3E8 / WH-UX09HE8
5 687.00€
8 209.00€
Bez nodokļa: 4 700.00€
Panasonic Aquarea T-CAP (Total Capacity) izstrādāti priekš Skandināvijas bargajām ziemām.
Apsildāmā platība: līdz 225m2
Silto grīdu apsildāmā platība: līdz 225m2
Radiatoru apsildāmā platība: līdz 185m2
Panasonic Aquarea T-CAP siltumsūkņi spēj saglabāt siltumjaudu bez jauas zuduma līdz -20 °C un saglabā efektīvu darbību pat līdz -30 °C un zemākām āra temperatūrām
Panasonic Aquarea gaiss - ūdens siltumsūkņa WH-SXC09H3E8/WH-UX09HE8 galvenās priekšrocības :
- 9kW A+++ klases siltumsūknis ar vislabākajiem tehniskajiem datiem nozarē.
- Nemainīga siltumjauda 9kW līdz -20 °C
- Rezerves sildelements 3kW
- COP (nominālais) - 4.84
- Labākais efektivitātes koeficents (COP), pie +7 °C COP=4.84
- Labākais efektivitātes koeficents (COP), pie -15 °C COP=2.56
- Efektīva darbība līdz -30 °C
- Dzesēšanas funkcija standarta aprīkojumā
- Twin Rotary kompresors
- Smart Claud - pilna attālināta siltumsūkņa vadība un monitorings izmantojot moduli CZ-TAW1 - (Opcija)
- Iebūvēts siltuma un elektroenerģijas skaitītājs
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 9kW |
| Tens | 3kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 4.84 |
| Freons | R410a |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1340x900x320 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 892x340x500 mm |
| Ārējā bloka svars | 101 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 43 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 380V 3f (16A) |
| Ieteicamais kabeļa izmērs | 5 x 1,5 mm² |