- Preces kods: KHP-MO 16 DTR2
Kaysun Aquantia Monobloc KHPS-MO PRO

Ražots Spānijā.
Aquantia — trīs dažādi komplekti, kas nodrošina telpu apkuri, dzesēšanu un karsto ūdeni jūsu mājām. Reversīvais siltumsūknis ir sistēma, kas iegūst atjaunojamo enerģiju no āra gaisa, lai uzsildītu vai atdzesētu jūsu māju. Tā ir visefektīvākā tehnoloģija, kas spēj saražot vairāk siltumenerģijas nekā patērē elektroenerģiju. Aquantia ir ne tikai videi draudzīgāka un energoefektīvāka nekā apkures katli, bet arī var aizstāt citas sistēmas vai strādāt kopā ar tām.
Kaysun Aquanita Monoblock KHPS-MO PRO ir kompaktākais risinājums šajā klāstā, jo tajā ir tikai viena āra iekārta, tālvadības pults un karstā ūdens tvertne (pēc izvēles). Tas ir vispiemērotākais risinājums iekārtām, kur starp āra bloku un karstā ūdens tvertni ir ne vairāk kā 5-6 m. KHPS-MO PRO var vadīt, izmantojot Kaysun mobilo lietotni.
Kaysun Aquanita gaiss - ūdens KHP-MO 4 DVR2 siltumsūkņa galvenās īpašības:
- Apsildes jauda: 15,9kW
- Energoefektivitātes klase A +++
- Lietderīgā darba koeficients COP līdz 4.50
- Aukstumaģents R32
- Iebūvēts WiFi kontrolieris
- Iebūvēts elektriskais sildītājs 9kW
- Dzesēšanas funkcija
- DC invertora kompresors
- USB ports
- Spēj nodrošināt siltumnesēja padeves temperatūru līdz 65°C
- Garantēta darbība pie temperatūras no -25°C līdz + 43°C

| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Monobloks |
| Siltuma jauda | 16kW |
| Tens | 9kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| COP | līdz 4.50 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1385x945x526 mm |
| Ārējā bloka svars | 172 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 380-410V / 3ph / 50Hz |