Daikin Pavasara Akcija
-50 %
Daikin 4kW Altherma 3
- Preces kods: EHBH04E6V/ERGA04EV
3 588.00€
7 163.20€
Bez nodokļa: 2 965.29€
Daikin Altherma 3 ir Invertora tipa gaiss - ūdens siltumsūknis.
Apsildāmā platība: līdz 100m2.
Daikin Altherma gaiss - ūdens siltumsūkņa galvenās īpašības:
- Apsildes jauda: 4,3kW
- Enerģijas patēriņš apsildot: 0,85kW
- Energoefektivitātes klase A +++
- Lietderīgā darba koeficients COP līdz 5.10
- Aukstumaģents R32
- Iebūvēts WiFi kontrolieris
- Vienkārša un draudzīga vadība
- Invertora tipa SWING kompresors
- Iebūvēts elektriskais sildītājs 6kW
- Garantēta darbība pie temperatūras no -25°C līdz + 35°C
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 4kW |
| Tens | 6kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 5.10 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Nē |
| Ārēja bloka izmērs | 740x884x388 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 840x440x390 mm |
| Ārējā bloka svars | 58,5 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 42 kg |
| Elektriskais pieslēgums | IB 1f (20A) / AB 1f (20A) |