- Preces kods: FTXTP35A/RXTP35A
Daikin Comfora ir Invertora tipa gaiss - gaiss siltumsūknis.
Daikin Comfora FTXTP35M/RXTP35R jauda:
- Dzesēšanas jauda: Min./Nom./Maks. – 1.0kW/3.5kW/4.5kW
- Sildīsanas jauda: Min./Nom./Maks. – 1.0kW/4.0kW/6.7kW
Daikin Comfora gaiss - gaiss siltumsūkņa galvenās īpašības:
- Augsta apsildīšanas efektivitāte ar SCOP līdz pat A++
- Efektīva darbība līdz -30C āra temperatūrai
- Zems trokšņa līmenis
- WLAN adapteris (BRP069B41) nāk komplektā
- 3D gaisa plūsma
- Sudraba alergēnu filtrs
Daikin Comfora gaiss - gaiss siltumsūkņa funkcijas:
- Ventilatora ātruma režīmi
Ļauj izvēlēties ventilatora ātrumu līdz noteiktajam parametram. -
Optimized Heating 5
Darbības diapazons līdz -30 °C
Daikin aprīkojums ir piemērots jebkuram klimatam un, pateicoties savam darbības diapazonam līdz -25 grādiem, tas strādā pat visskarbākajos apstākļos. -
Ekonomiskais režīms
Ierobežo strāvas patēriņu, tāpēc Jūs varēsiet ieslēgt arī citas elektroierīces ar lielu strāvas patēriņu. Tāpat šī funkcija ir arī energoekonomiska. -
Tīkla kontrolieris ar aplikācijas palīdzību
Pārvaldiet iekšējo bloku ar aplikācijas palīdzību caur internetu no jebkuras vietas pasaulē. -
Nakts režīms
Taupa enerģiju un neļauj gaisam pārmērīgi atdzist vai sasilt nakts laikā. -
Jaudīgais režīms
Ātrai sasildīšanai vai dzesēšanai var izvēlēties jaudīgo režīmu; pēc jaudīgā režīma darbības beigām ierīce atgriežas iepriekšējā režīmā. -
Komforta režīms
Nodrošina gaisa padevi bez spēcīgas plūsmas tā, ka siltais vai aukstais gaiss nepūš tieši uz cilvēka. -
Klusa iekšējā bloka darbība
Poga Silent uz pults ļauj samazināt trokšņa līmeni līdz 3 dB (A). -
Automātiska pārslēgšanās starp dzesēšanas un sildīšanas režīmiem
Automātiski izvēlas sildīšanas vai kondicionēšanas režīmu saskaņā ar tam noteikto temperatūru. -
Automātisks ventilatora ātrums
Lai sasniegtu vai uzturētu noteikto temperatūru, sistēma automātiski izvēlas nepieciešamo ventilatora ātruma režīmu. -
Sausināšanas programma
Ļauj samazināt gaisa mitruma līmeni, nemainot temperatūru telpā. -
Enerģijas ekonomija nogaidīšanas režīmā
Enerģijas patēriņš samazinās nogaidīšanas režīmā var tikt samazināts pat līdz 80%. Ja 20 minūšu laikā sensors nenosaka cilvēka klātbūtni, sistēma automātiski pāriet enerģijas taupīšanas režīmā. -
Automātiska vertikāla virziena maiņa
Ļauj izvēlēties automātisku vertikālu virzošo lāpstiņu virziena maiņu, lai veiktu vēl efektīvāku gaisa atvēsināšanu telpā. -
Titāna-apatīta dezodorējošais filtrs
Filtrs attīra gaisu no putekļu daļiņām, kaitīgām organiskajām ķimikālijām, baktērijām, vīrusiem un alergēniem, kā arī neitralizē smakas, piemēram, tabakas vai mājdzīvnieka radītās smakas. -
24-stundu taimeris
Ļauj ieprogrammēt darbības uzsākšanu jebkurā laikā tuvāko 24 stundu diapazonā. -
Tālvadības pults ar kabeli
Sāk, aptur un regulē gaisa kondicioniera darbību. -
Tālvadības pults ar infrasarkano portu
Sāk, aptur un regulē gaisa kondicioniera darbību no attāluma. -
Automātiskā darbības atsākšana
Iekārta automātiski atsāk darbību pēc elektroapgādes pārrāvuma, pārejot uz iepriekšējiem uzstādījumiem. -
Pašdiagnostika
Vienkāršo apkopi, parādot sistēmas kļūdas vai problēmas iekārtas darbībā.
| Gaiss-gaiss siltumsūkņi | |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 3.5kW |
| Nominālā sildīšanas jauda | 4kW |
| Kondicionieri | |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -30°C |
| Veids | Siltumsūknis |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| SEER / SCOP | 8.51 / 4.45 |
| Freons | R32 |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 21-43 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 49 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 605x930x376 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 286x770x225 mm |
| Ārējā bloka svars | 42 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 9 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f (16A) |