Super Akcija
NEW 2026
-33 %
Panasonic 7kW Monoblock Anthracite Grey (R32) (High Perfomance)
- Preces kods: WH-MDC07J3E5-1
4 132.15€
6 188.00€
Bez nodokļa: 3 415.00€
Panasonic WH-MDC07J3E5-1 monoblock antracīta krāsā
Panasonic siltumsūknis ideāli piemērots Latvijas klimatam - pārbaudīts un apstiprināts skarbajā Skandināvijas klimatā.
Augstas efektivitātes, videi draudzīgais aukstumaģents R32.
Panasonic Aquarea monoblock WH-MDC07J3E5-1 Higth Performance saglabā nominālo siltumjaudu 5kW līdz -20C, bez elektro sildītāju palidzības
Panasonic Aquarea siltumsūkņi spēj saglabāt siltumjaudu bez jaudas zuduma līdz -15C un saglabā efektīvu darbību pat līdz -28 C un zemākām āra temperatūrām.
Panasonic Aquarea gaiss - ūdens siltumsūkņa WH-MDC07J3E5 galvenās priekšrocības :
- 7kW gaiss-ūdens siltumsūknis ar vislabākajiem tehniskajiem datiem nozarē
- SCOP = 4.9
- SCOP Colder (Ziemeļu reģionam) = 4.18
- Saglabā nominālo siltumjaudu 5kW līdz -15C/W35 bez El. sildītājiem
- Siltumjauda 5 kW pie -20/W35 bez El.sildītājiem
- Labākais efektivitātes koeficents (COP) pie pilnas slodzes 5kW_ +7C/W35 COP = 4.76
- Labākais efektivitātes koeficents (COP) pie daļējas slodzes 1,53kW_ +7C/W35 COP = 6.2
- A+++ System Label - modelis speciāli izstrādāts priekš ēkām ar siltajām grīdām
- Iebūvēts magnētiskais filtrs
- Dzesēšanas funkcija vasarā standarta aprīkojuma
- Iebūvēts siltuma un elektroenerģijas skaitītājs
- Twin Rotary kompresors
- Garantija 5 gadi bez āra temperatūras ierobežojuma
- Smart Claud - pilna attālināta siltumsūkņa vadība un monitorings izmantojot moduli CZ-TAW1 - (Opcija)

| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Monobloks |
| Siltuma jauda | 7kW |
| Tens | 3kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 4.9 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 865x1283x320 mm |
| Ārējā bloka svars | 104 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f (30A) |
| Ieteicamais kabeļa izmērs | 3 x 4,0 vai 6,0 mm² |