- Preces kods: EHPX-YM9E / PUZ-WZ60VAA
Mitsubishi Power inverter Monobloks gaiss-ūdens siltumsūknis
Siltumsūknis ar pašu efektīvāko un videi draudzīgāko aukstumaģentu R290
Mitsubishi Power inverter Monobloks gaiss-ūdens siltumsūknis ir elastīgs un viegli kombinējams (piemēram, apvienojumā ar centrālapkures kamīnu hibrīdapkures sistēmas izveidei). Pārejot uz siltumsūkņa apkures sistēmu, ir iespējams ietaupīt līdz pat 75% no apkures izmaksām, pateicoties tā augstajai efektivitātei.
Hidrauliskā savienojuma sistēma starp iekštelpu un āra bloku.
Šī tehnoloģija nodrošina vieglu un ātru uzstādīšanu un integrāciju ar esošo apkures sistēmu.
Aukstumaģents R290 – maksimālā ūdens padeves temperatūra pie –15 °C āra temperatūras ir 75 °C, kas garantē komfortablu un siltu ūdeni visa sezonas laikā.
Mitsubishi Ecodan tehnoloģija ir izveidota tā, lai izturētu nākotnes prasības pret silto ūdeni un apkuri. Viegli uzstādīt, zems enerģijas patēriņš un unikāls siltuma efekts – Mitsubishi Ecodan ir ideāls gan projektētājiem, gan montētājiem, gan lietotājiem.
Šī iekārtas versija sastāv no Mitsubishi Power Inverter Monobloks āra bloka, kā arī iekštelpu bloka Mitsubishi Ecodan Hydrobox, kurā ir viss nepieciešamais apkures nodrošināšanai, kā arī iespēja veikt karstā ūdens sagatavošanu, pievienojot atsevišķu ūdenssildāmo tvertni pie tā.
Galvenās īpašības:
- Aukstumaģents (gāze) R290
- Efektīva darbība līdz -250
- Maksimālā ūdens padeves temperatūra 75 °C
- Darbojas ar siltām grīdām, radiatoriem un fainkoliem
- Telpu dzesēšanas funkcija standarta komplektācija (nedarbojās ar radiatoriem)
- Rezerves sildelements (tens) - 9kW
- Ārēja bloka skaņas līmenis 56 dB(A)
Energoefiktivitāte ErP 350 A+++ / ErP 550 A++
- Siltuma jauda / COP (A7/W35) – 7.20 kW / 4.72
- Siltuma jauda (A-15/W35) – 5.40 kW
- Siltuma jauda (A-15/W45) – 4.80 kW
- Siltuma jauda (A-20/W45) – 4.50 kW
- Siltuma jauda (A-28/W45) – 3.70 kW
- Situma jauda (Min/Nom/Max) – 1.80/5.00/6.80 kW

Hydrobox
Hydrobox ir paredzēts esošās apkures sistēmas (piem. malkas katla) paralēlās pieslēgšanas vai pilnīgas nomaiņas gadījumā. Hydrobox piemīt visas Ecodan priekšrocības, tikai bez karstā ūdens tvertnes.

Attālināta vadība
Pārvaldi Ecodan izmantojot aplikāciju viedtālrunī. Iebūvēts WiFi modulis nodrošina Ecodan pilnas funkcijas vadību un darbības atskaites pārvaldīšanu ar aplikācijas starpniecību Jūsu viedtalrunī, datorā vai planšetdatorā. Pārvaldiet savu siltumsūkni, izmantojot MELCloud aplikāciju, kas ļaus Jums kontrolēt Ecodan funkcijas, neatkarīgi vai esat mājās, vai ārpus tās.
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Hidro splits |
| Siltuma jauda | 6kW |
| Tens | 9kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 4.72 |
| Freons | R290 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1050x1040x480 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 530x800x360 mm |
| Ārējā bloka svars | 89 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 38 kg |
| Elektriskais pieslēgums | IB 3f 16A / AB 1f 16A |