Kaysun Aquatia Monoblock 30kW HT HP, R290 (KHP-MO 30 HT HP)
- Preces kods: KHP-MO 30 DTP
8 800.00€
Bez nodokļa: 7 272.73€
Kaysun Aquantia Monobloc KHP-MO HT HP

Kaysun Aquantia Monobloc HT HP (KHP-MO DTP 26–40 kW)
KHP-MO DTP sērijas lieljaudas monobloku siltumsūkņi, kas darbojas ar videi draudzīgo aukstuma aģentu R290, ir paredzēti lieliem objektiem (privātmājām, komerciālām ēkām, kaskādes sistēmām).
Dabīgais aukstuma aģents R290 samazina ietekmi uz vidi salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Jaunais propāna siltumsūknis M-Thermo HT ļauj sasniegt sildāmo ūdeni līdz 85 °C, tādējādi paplašinot tā uzstādīšanas un izmantošanas iespējas. Darbības diapazons ekstremālos temperatūras apstākļos ir garantēts: -25 °C temperatūrā karstā ūdens sagatavošanai var sasniegt 55 °C, bet -10 °C temperatūrā apkurei – 85 °C.
Galvenās īpašības:
- Apsildes jauda: 30kW
- Energoefektivitātes klase A +++
- Lietderīgā darba koeficients COP līdz 4,5
- Aukstumaģents R290
- Iebūvēts WiFi kontrolieris
- Dzesēšanas funkcija
- DC invertora kompresors
- USB ports
- Spēj nodrošināt siltumnesēja padeves temperatūru līdz 85°C
- Kaskādes savienojums līdz 6 ierīcēm
- Garantēta darbība pie temperatūras no -25°C līdz + 43°C
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Monobloks |
| Siltuma jauda | 30kW |
| Tens | - |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| COP | līdz 4.5 |
| Freons | R290 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1384x1816x523 mm |
| Ārējā bloka svars | 265 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 380-415V / 3ph / 50Hz |