- Preces kods: AHM-100HCWBAA-23 / AHW-050HCPB1
Hisense Hi-Therma II Integra Combi
Siltumsūknis ar visefektīvāko un videi draudzīgu aukstumaģentu R290

Hisense Hi-Therma II Integra Combi – Elastīga hidrauliska uzstādīšana.
Sistēmas uzstādīšana ir 100% hidrauliska, starp ārtelpu iekārtu un mājokļa iekštelpām izvietojot tikai ūdens caurules.
Līdz ar to nav nepieciešama aukstumaģenta sistēma.
Hisense Hi-Therma II Integra Combi sērija ir gaisa-ūdens siltumsūkņu sistēma ar integrētu karstā ūdens tvertne ar tilpumu 230 litri.
Būtībā dalītais izvietojums nodrošina elastīgu uzstādīšanu un augstu energoefektivitāti. Sistēmas karstā ūdens tvertne ir izgatavota no augstas kvalitātes DUPLEX 2205 materiāla, kas nodrošina izcilu ūdens kvalitāti. Turklāt karstā ūdens tvertnē ir integrētas elektriskās sildīšanas un dezinfekcijas funkcijas, kuras var kontrolēt neatkarīgi vienu no otras. Joprojām ir nepiecšama papildu bufera tvertne (apkures ūdens).
IF — balva par labāko dizainu,
Minimālistiska un futuristiska estētika.
Moderns Hi-Therma II sērijas dizains atspoguļo mūsu apņemšanos ievērot ilgtspēju, futūrismu un minimālismu.
Tas veidots plūdenā ģeometriskā formā ar gludām līnijām un augstas kvalitātes apdari.
Modulārās restes ir izgatavotas no videi draudzīgas pārstrādājamas plastmasas, bet labajā pusē atrodas speciāli izstrādāta dekoratīva metāla plāksne.
Gan dzīvojamās, gan komerctelpās iekārta var harmoniski iekļauties interjerā.

Salīdzinot ar parasto elektrisko sildītāju vai fosilā kurināmā katlu, sistēma Hi-Therma ir daudz ekoloģiskāka un energoefektīvāka. Līdz šim tradicionālās apkures sistēmas galvenokārt izmantoja tādus kurināmā veidus kā gāze, nafta un ogles, bet šie kurināmā veidi viegli piesārņo apkārtējo vidi, izdala gaisā lielu daudzumu ogļskābās gāzes un izraisa globālas klimata pārmaiņas. Hi-Therma siltumsūkņa sistēma samazina apkārtējās vides piesārņojumu, saglabājot augstu energoefektivitāti.
Siltumsūkņa sistēma gaiss-ūdens tiek darbināta ar nelielu elektroenerģijas daudzumu, izņem atjaunojamo siltumu no āra gaisa un piegādā lielu siltuma daudzumu jūsu mājā. Siltuma jauda ir vairākas reizēs lielāka par elektroenerģijas patēriņu, līdz ar to sistēmai ir ārkārtīgi augsts lietderības koeficients.

Visiem Hi-Therma siltumsūkņu modeļiem ir KEYMARK sartifikāts. KEYMARK ir brīvprātīga, neatkarīga Eiropas sertifikācijas zīme (ISO sertifikācija 5. klase) visiem siltumsūkņiem, kombinētajiem siltumsūkņiem un ūdens sildītājiem (saskaņā ar Ecoesign, ES Regulas 813/2013 un 814/20113 prasībām). KEYMARK silotumsūkņu shēma pieder Eiropas standartizācijas komitejai (CEN). Sertifikātus izsniedz neatkarīgas sertifikācijas institūcijas, lai izpildītu shēmas prasības. Uzzināt par Hisense Hi-Therma sertificētajiem siltumsūkņiem var vietnē: www.heatpumpkeymark.com
Siltumsūknim Hisense Hi-Therma II Integra Combi ir virkne papildu iespēju:
- Nominala apsildes jauda: 5kW
- Iebūvēta karsta ūdens tvertne no nerūsējoša tērauda 230 litri.
- Kontrolleris ar lielu krāsainu ekrānu un darba cikla krāsainu indikāciju.
- Intelektuālā vadība, izmantojot lietotni.(Opcija)
- Energoefektivitāte A+++.
- Stabila uzsildīšana līdz -25 ℃.
- Padeves ūdens temperatūra 75℃.
- Ūdens uzsildīšana līdz 75 ℃.
- Divi atsevišķi temperatūras cikli siltajām grīdām un radiatoriem.
- Energopatēriņa vizualizācija.
- Dažādu ūdens ciklu centralizētā vadība.
- Individuāla telpu kontrole.
- Nedēļas taimeris.
- EKO/KLUSAIS/NAKTS režīmi.
- Neatkarīga temperatūras kontrole līdz 7 telpām.
- Automātiska grīdas žāvēšanas programma.
- Komforta baseina apsilde 24 -33 ℃.
- Klusais darba režīms 8 DB (A).
- Videi nekaitīgs aukstumaģents R290.
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Hidro splits |
| Siltuma jauda | 5kW |
| Tens | 3kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 230L |
| COP | līdz 5.2 |
| Freons | R290 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1100x426x845 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 1885x590x625 mm |
| Ārējā bloka svars | 87 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 121 kg |
| Elektriskais pieslēgums | IB 1f 16A / AB 1f 16A |
| Ieteicamais kabeļa izmērs | 3 x 2,5 mm² |