-30 °C
Siltumsūknis Gree Versati IV SPLIT 8,3kW
- Preces kods: GRS-CQ8.0PD/NhH3-E-I / GRS-CQ8.0PD/NhH3-E-O
3 415.00€
Bez nodokļa: 2 822.31€
Siltumsūknis Gree Versati IV Split
8,3 kW
GRS-CQ8.0PD/NhH3-E-I / GRS-CQ8.0PD/NhH3-E-O
Efektīvs un uzticams gaisa–ūdens siltumsūknis Gree Versati IV Split – risinājums apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens sagatavošanai dzīvojamās un komerciālās telpās. Optimāli piemērots privātmājām, dzīvokļiem, birojiem un dažādas platības objektiem
Gree Versati IV Split – tā ir moderna dalītā tipa siltumsūkņu sērija ar atsevišķiem iekšējo un ārējo blokiem. Konstrukcijas uzstādīšana ir iespējama dažādos klimatiskajos apstākļos un nodrošina augstu energoefektivitāti ar zemām ekspluatācijas izmaksām.
Galvenās priekšrocības:
- Nominālā jauda 8,3 kW
- Efektīvs āra gaisa darba temperatūru diapazons:
- apkure līdz -30 °C
- dzesēšana līdz +35 °C
- sagatavo karsto ūdeni līdz +80 °C (ar elektrisko sildītāju) - COP līdz 5,29
- Melns ārējais bloks
- A klases cirkulācijas sūknis
- Integrēts trīsceļu vārsts ar izpildmehānismu
- Kontrolieris ar skārienjutīgu krāsu ekrānu
- WI-FI vadība caur viedtālruni
- Divu apkures loku vadība
- Invertora kompresors
- Klusās darbības režīms
- Atvaļinājuma režīms
- Sterilizācijas režīms
- Ātra ūdens sildīšanas funkcija
- Iebūvēta dzesēšanas funkcija

| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 8kW |
| Tens | 6kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | līdz 5.29 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Freona cauruļu pieslēgšanas diametri | 3/8 + 5/8 |
| Ārēja bloka izmērs | 993x960x385 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 880х268х429 mm |
| Ārējā bloka svars | 79 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 49 kg |
| Elektriskais pieslēgums | IB 1f 40A / AB 1f 25A |
| Ieteicamais kabeļa izmērs | IB 3x6 mm² / AB 3x4 mm² |