Populārs
Daikin Pavasara Akcija
-48 %
Daikin 4kW Altherma 3 ar integrētu karstā ūdens tvertni 180L
- Preces kods: EHVH04S18E6V/ERGA04EV
5 572.00€
10 691.56€
Bez nodokļa: 4 604.96€
Daikin Altherma 3 (4kW) (EHVH04S18DA6V/ERGA04DV)
Gaiss – ūdens siltumsūknis. 2021 gada modelis
Iebūvēta karsta ūdens tvertne no nerūsējoša tērauda
Īpašības:
- Apsildāmā platība līdz 100m2
- Iebūvēts WiFi
- Iebūvēta karsta ūdens tvertne no nerūsējoša tērauda
- R32 jaunas paaudzes freons
- Siltuma jaudā 4,3kW
- Enerģijas patēriņš apsildot: 0,85kW
- Energoefektivitātes klase A +++
- Lietderīgā darba koeficients COP līdz 5.10
- Vienkārša un draudzīga vadība
- Invertora veida SWING kompresors
- Iebūvēts elektriskais sildītājs 6kW
- Garantēta darbība pie aras temperatūras diapazona no -25°C līdz + 35°C
Variācijas:
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 4kW |
| Tens | 6kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 180L |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 5.1 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Nē |
| Ārēja bloka izmērs | 740x884x388 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 1650x595x625 mm |
| Ārējā bloka svars | 58,5 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 131 kg |
| Elektriskais pieslēgums | IB 1f (20A) / AB 1f (20A) |