- Preces kods: HMI-09SP + HME-09SP
Gaisa kondicionieris HAVA Smart Plus HAVA HMI-09SP / HME-09SP
HAVA Smart Plus — ideāla izvēle tiem, kas meklē augstas kvalitātes gaisa kondicionieri par pieejamu cenu. Izstrādāts optimāla komforta nodrošināšanai visa gada garumā, šis kondicionieris piedāvā daudzas funkcijas un izceļas ar izcilu energoefektivitāti. HAVA Smart Plus ir A++ klase dzesēšanai un A+/A+++ apkurei, kā arī tam ir zems enerģijas patēriņš, palīdzot jums ietaupīt naudu un resursus.
Split sistēma ir aprīkota ar jaudīgu un klusu invertora kompresoru, kas uztur iestatīto temperatūru ar minimālu enerģijas patēriņu.
HAVA Smart Plus lieliski iederēsies jebkurā telpā, pateicoties minimālistiskajam dizainam. Slēptais informatīvais apgaismojums aktivizējas tikai lietošanas laikā, piešķirot ierīcei modernu un elegantu izskatu. Slēptais displejs apvieno estētiku un funkcionalitāti, nodrošinot kārtību un papildu komfortu.

Papildus split sistēma ir aprīkota ar vairākām noderīgām funkcijām:
- Dzesēšanas, apkures, sausināšanas un ventilācijas režīmi;
- Turbo režīms ātrai nepieciešamās temperatūras sasniegšanai;
- Nakts režīms komfortablam miegam;
- Pašattīrīšanās funkcija pelējuma un baktēriju veidošanās novēršanai;
- Tālvadības pults ar digitālo displeju;
- Ieslēgšanas un izslēgšanas taimeris;
- Gaisa filtrācijas sistēma putekļu, alergēnu, smaku un mikroorganismu noņemšanai.
Darbības režīmi:
Dzesēšanas režīms
Šajā režīmā kondicionieris samazina temperatūru telpā līdz iestatītajai vērtībai, radot vēsumu un svaigumu. Var izvēlēties vienu no septiņiem ventilatora ātrumiem un deviņām žalūziju pozīcijām optimālai gaisa sadalei.
Apkures režīms
Šajā režīmā kondicionieris paaugstina gaisa temperatūru līdz iestatītajai vērtībai, radot siltumu un komfortu. HAVA Smart Plus split sistēmas spēj darboties apkures režīmā pie āra temperatūras līdz −15°C.
Sausināšanas režīms
Kondicionieris samazina mitruma līmeni, nemainot gaisa temperatūru. Tas ir noderīgi kondensāta, pelējuma un nepatīkamu smaku novēršanai.
Ventilācijas režīms
Šajā režīmā ierīce darbojas kā parasts ventilators, nodrošinot gaisa cirkulāciju bez temperatūras un mitruma izmaiņām.

Gaisa filtrācijas sistēma
Viena no HAVA Smart Plus īpašībām ir daudzpakāpju gaisa attīrīšanas sistēma:
- Ogles filtrs noņem nepatīkamas smakas un gāzes;
- Filtrs ar sudraba joniem iznīcina mikroorganismus un novērš pelējuma veidošanos;
- Elektrostatiskais filtrs aiztur smalkās putekļu daļiņas un ziedputekšņus.
Pateicoties šai sistēmai, kondicionieris rada veselīgu un tīru atmosfēru mājās vai birojā.

Papildu funkcijas:
- Pašattīrīšanās — automātiski attīra iekšējo bloku no putekļiem un baktērijām.
- Nakts režīms — automātiski regulē temperatūru un mitrumu naktī.
- Taimeris — ļauj programmēt ierīces ieslēgšanu un izslēgšanu.
- Fungistatiskā funkcija — novērš pelējuma veidošanos.
- Automātiska restartēšana pēc elektrības padeves pārtraukuma.
- Zems trokšņa līmenis komfortablai darbībai.
- Slēptais displejs ar modernu dizainu.
- Ātra dzesēšana un apkure.
Tehniskie parametri:
- Nominālā dzesēšanas/apkures jauda – 2,7 kW / 2,8 kW
- SEER 6,83
- SCOP 4,21
- Energoefektivitātes klase A +++ / A ++
- Aukstumaģents R32
- Attālināta vadība ar Wi-Fi palīdzību
- Zems trokšņa līmenis
- Efektīvi darbojas temperatūras diapazonā no -15 °C līdz +46 °C;

| Kondicionieri | |
| Nominālā sildīšanas jauda | 2.8kW |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 2.7kW |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -15°C |
| Veids | Gaisa kondicionieris |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| SEER / SCOP | 6.83 / 4.21 |
| Freons | R32 |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 20/24/27/31/35 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 50 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 738x246x462 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 726x250x200 mm |
| Ārējā bloka svars | 25 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 8 kg |
| Elektriskais pieslēgums | AB 1f 16A |
| Gāzes caurles | 1/4" + 3/8" |