- Preces kods: MSZ-FT35VGK-SC/MUZ-FT35VGHZ-SC
Mitsubishi MSZ-FT NINJA ir Invertora tipa skandināvu siltumsūkinis gaiss-gaiss.
Nemanāmi efektīvs, gaiss-gaiss siltumsūknis, kas nodrošina siltumu līdz pat -35°C.
MSZ-FT35VGK-SC/MUZ-FT35VGHZ-SC jauda:
- Dzesēšanas jauda: Min./Nom./Maks. – 0.8kW/3.5kW/4.0kW
- Sildīsanas jauda: Min./Nom./Maks. – 0.9kW/4.0kW/6.6kW
FT sērijas gaisa siltumsūknis ir īpaši izstrādāts skandināvu modelis, pielāgots un pārbaudīts ziemeļvalstu klimata vajadzībām. FT sērijas gaisa siltumsūknis sniedz nevainojamu, vienmērīgu veiktspēju pie ārkārtēji zemas un mainīgas āra gaisa temperatūras.
FT sērijas gaisa siltumsūkņa hiper sildīšanas funkcija un jaudīga inventora tehnoloģija nodrošina lielisku gaisa kvalitāti, energoefektivitāti pat pie -35°C. Ar FT sērijas siltumsūkni vienmērīgs, komfortabls iekštelpu klimats bargajos ziemas mēnešos kļūs par realitāti.
Skandināvu kvalitāte un dizains
FT sērijas siltumsūknis apvieno skandināvu modeļa labākās īpašības:
- Nevainojamu veiktspēju pie zemas āra temperatūras, funkciju vienkāršību energoefektivitāti un ilgmūžību.
- Nepārspējamas jaudas FT-sērijas gaiss-gaiss siltumsūknis nodrošina ideālu iekstelpu klimatu visu gadu. Apkure ziemā, dzesēšana vasarā.
Galvenās īpašības:
Hiper sildīšanas funkcija
Āra temperatūrai pazeminoties FT sērijas siltumsūknis automātiski pielāgo hiper sildīšanas jaudu ņemot vērā ārtelpas temperatūru, iestatīto gaisa temperatūru un iekš- telpu temperatūru.
Vienmērīga gaisa temperatūras uzturēšana
Aukstajos ziemas mēnešos nepārtraukta un vienmērīga rūpēšanās par iekštelpu temperatūru ir komfortabla kli- mata atslēga. FT sērijas atkausēšanas funkcija nodrošina augstāku jaudu pie zemas āra temperatūras.
Izkleidē siltumu no citiem siltuma avotiem
FT sērijas siltumsūkņa automātiskā gaisa cirkulācijas funk- cija padara siltumsūkni par lielisku variantu plašās telpās ar papildus siltuma avotu, tas izkliedē siltumu no citiem siltuma avotiem, piemēram, malkas krāsnīm vai kamīniem. Nodrošinot vienmērīgu gaisa temperatūru un enerģijas ietaupījumu.
Kompakts izmērs un pievilcīgs dizains
Vēl viena no FT sērijas siltumsūkņa priekšrocībām ir kom- paktais dizains, kas sniedz elastīgas uzstādīšanas iespējas mājoklī. Turklāt dzesēšanas funkcija vasarā un apkures funkcija aukstajos ziemas mēnešos nodrošinās ideālu klimata komfortu visu gadu.
Attalinātā vadība
Iebūvēts WiFi modulis nodrošina FT sērijas pilnas funkcijas vadību un darbības atskaites pārvaldīšanu ar aplikācijas starpniecību Jūsu viedtālrunī, datorā vai planšetdatorā. Izmantojot MELCloud aplikāciju kontrolējiet siltumsūkņa funkcijas neatkarīgi vai esat mājās, vai ārpus tās.
Videi draudzīgs R32 aukstuma aģents
MSZ-FT izmanto videi draudzīgu R32 dzesētāju, kas cirkulē pilnībā slēgtā dzesēšanas ķēdē un atstāj daudz mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. R32 aukstuma aģents nodrošina labāku efektivitāti un augstāku siltuma jaudu pie zemākas apkārtējās temperatūras.
| Gaiss-gaiss siltumsūkņi | |
| Nominālā dzesēšānas jauda | 3.5kW |
| Nominālā sildīšanas jauda | 4kW |
| Kondicionieri | |
| Efektīva darbība āra temperatūrai | līdz -35°C |
| Veids | Siltumsūknis |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| SEER / SCOP | 8.6 / 4.6 |
| Freons | R32 |
| Iekštelpu bloka trokšņa līmenis | 19-52 dB(A) |
| Āra bloka trokšņu līmenis | 52 dB(A) |
| Ārēja bloka izmērs | 800х714х285 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 838x280x229 mm |
| Ārējā bloka svars | 40 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 10 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220v 1f (16A) |