-28 %
Midea 35kW, M-thermal Mars sērija R290, Monobloks
- Preces kods: MHC-V35WD2RN7
9 722.35€
13 539.90€
Bez nodokļa: 8 035.00€
Midea M-Thermal Nature – invertora tipa siltumsūknis «gaiss-ūdens» ar augstāka līmeņa augstumaģentu R290.
Galvenās īpašības:
- Nominala apsildes jauda: 35,00kW
- Energoefektivitātes klase A +++
- Visefektīvākais, videi draudzīgais aukstumaģents R290
- Maksimālā ūdens izplūdes temperatūra līdz pat 85°С
- Īpaši kluss, skaņas spiediena līmenis (2 metru attālumā) – 47.6 dB(A)
- Iebūvēts WiFi kontrolieris
- Dzesēšanas funkcija
- Garantēta darbība pie temperatūras no -25°C līdz + 35°C
Īpaši kluss strādājošs kompresors
- Kustīgas daļas ir precīzi sabalansētas
- Divas M-saites slāpē vibrāciju
- Stingrs rotors nodrošina augsto rezonances frekvenci
Īpaši kluss ventilatora risinājums
- Griešanas mala fāzi izlīdzina gaisa plūsmu uz lāpstiņas virsmas
- Īpaši ass lāpstiņas gals
- Izliekta ārmala samazina turbulences troksni
Pārdomāts dizains ar minimālo vibrāciju
- Tērauda plātne
- Slāpējošais materiāls
- Troksni slāpējošs kompozītmateriāls ar plašu absorbēšanas diapazonu
- Troksni slāpējošs kompresora korpuss
- Caurle ar zemu frekvenses reakciju
- Divpakāpju dizains, kas izolē vibrāciju un novērš rezonanci
Mūsdienīgie tehniskie risinājumi
Elektrosistēma ir droši aizsargāta
- Tikai bezdzirksteļu komponenti
Drošinātājs, relejs, varistors - Pilnībā slēgts IP55 vadības bloks
- Pārdomāta siltumsistēma
Īpašī efektīva konvektīvā gaisa dzesēšana
Radiators ar īpašo dizainu
Temperatūras simulācija
Vieda sensoru tehnoloģija
- Līdz 15 sensoriem novēro parametrus reālajā laikā
- Sisrēmai ir virtuālie sensori, kas sensora kļūmes gadījumā nodrošina sistēmas darbību līdz brīdim, kad būs iespējams bojāto sensoru nomainīt
Enerģijas patēriņa mērīšana
Pieejama ir enerģijas petēriņa mērīšanas funkcija, kas ļauj atsevišķi uzskaitīt zaļās elektrības īpatsvaru. Gala patērētājiem ir iespējams ar piemērojamām enerģijas analīzēm iepazīties lietotnē, lietotāja saskarnē un interneta portālā.

Redzam zaļāko un ilgtspējīgāko nākotni
Droša un ilgmūžīga izvēle
Augstumaģents Refrigerant 290 palīdz sasniegt ES klimata mērķus.
- GWP = 3 (Zema globālās sasildišanās spēja)
- ODP = 0 (Nekaitā ozona slānim)
Augstākā līmeņa augstumaģents
- Ļoti labas termodinamiskās īpašības
- Augsts siltumefektivitātes koeficients dažādos apstākļos
- Prasa mazāk uzlādēšanu salīdzinot ar cita tipa augstumaģentiem
Viedie risinājumi
Vairāki vadīšanas risinājumi gala lietotājam

Ātra un vienkārša vadīšana
Jauna lietotāja saskarne

| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Monobloks |
| Siltuma jauda | 35kW |
| Tens | Nav |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| COP | 4.17 |
| Freons | R290 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1384x1816x523 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | - |
| Ārējā bloka svars | 260 kg |
| Iekštelpu bloka svars | - |
| Elektriskais pieslēgums | 380v 3f (40A) |