Menu
Preču grozs

Dražice 100L akumulācijas tvertne

Dražice 100L akumulācijas tvertne
Dražice 100L akumulācijas tvertne
  • Preces kods: NAD100V1
490.05€
Bez nodokļa: 405.00€
Pieteikums līzingam

Akumulācijas tvertnes Drazice NAD v1 (akumulācijas, atloka) ražo ar iespēju ievietot no viena līdz trim atlokiem. 210 mm skrūves centrālo atloku var izmantot TPK atloka sildelementa montāžai. Pēc pieprasījuma cauruļu izvietojumu un to skaitu var mainīt. Akumulācijas tvertnes var piegādāt ar poliuretāna putu izolāciju līdz 100 mm biezai.

NAD sērijas tvertnes kalpo tikai siltuma uzkrāšanai apkures sistēmā.

Tas viss ir atkarīgs no tvertnē uzkrāta apkures ūdens temperatūras. Pateicoties tiešajam savienojumam ar katlu, tiek panākta tieša darba ūdens uzsildīšana līdz vajadzīgajai temperatūrai iekšējā tvertnē. Gluži pretēji, savienojums ar saules kolektoru vai siltumsūkni ļauj tikai uzsildīt darba ūdeni, tāpēc ir nepieciešams pieslēgt nākamo ūdens sildītāju, piemēram, elektrisko, kas papildus sildīs ūdeni līdz vajadzīgajai temperatūrai, vai uzglabāšanas tvertnē uzstādīt elektrisko termopāri TJ 6/4 ″ vai sildīšanas atloks TPK (papildu aprīkojums ūdens papildu sildīšanai).

Akumulācijas tvertnes iekļaušana apkures sistēmā ar cietā kurināmā katlu ļauj katlam darboties optimālā režīmā piemērotā temperatūrā.

Akumulācijas tvertnes
Tilpums 100 L
Augstums 807 mm
Diametrs 584 mm
Svars 41 kg
Maksimālais tvertnes spiediens 0.3 MPa
Maksimālā ūdens temperatūra tvertnē 90°C
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk