- Preces kods: KHPI-BI-10VR2XL / KHP-BI 10 DVR2
Aquantia Bibloc Integrated KHPIS-BI PRO

Ražots Spānijā.
Aquantia — trīs dažādi komplekti, kas nodrošina telpu apkuri, dzesēšanu un karsto ūdeni jūsu mājām. Reversīvais siltumsūknis ir sistēma, kas iegūst atjaunojamo enerģiju no āra gaisa, lai uzsildītu vai atdzesētu jūsu māju. Tā ir visefektīvākā tehnoloģija, kas spēj saražot vairāk siltumenerģijas nekā patērē elektroenerģiju. Aquantia ir ne tikai videi draudzīgāka un energoefektīvāka nekā apkures katli, bet arī var aizstāt citas sistēmas vai strādāt kopā ar tām.
Aquanita KHPIS-BI PRO ir Kaysun atbilde uz vajadzību pēc kompaktas iekštelpu vienības, kas aizņem minimālu vietu, neatsakoties no gaisa/ūdens siltumsūkņa komforta un enerģijas taupīšanas.
Kaysun Aquanita gaiss - ūdens KHPI-BI 10VR2L / KHP-BI 10 DVR2 siltumsūkņa galvenās īpašības:
- Apsildes jauda: 10kW
- Energoefektivitātes klase A +++
- Lietderīgā darba koeficients COP līdz 5
- Aukstumaģents R32
- Iebūvēta karstā ūdens tvertne 240L
- Iebūvēts WiFi kontrolieris
- Iebūvēts elektriskais sildītājs 3kW
- Dzesēšanas funkcija
- DC invertora kompresors
- USB ports
- Spēj nodrošināt siltumnesēja padeves temperatūru līdz 65°C
- Garantēta darbība pie temperatūras no -25°C līdz + 43°C
| Kondicionieri | |
| Iekštelpu bloka svars | 155 kg |
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 10kW |
| Tens | 3kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | 240L |
| COP | līdz 5 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1118x865x523 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 600x1943x600 mm |
| Ārējā bloka svars | 77 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220-240V / 1ph / 50Hz |