- Preces kods: KHPM-BI 6 DVR2 / KHP-BI 6 DVR2
Aquantia Aquantia Bibloc Wall-Mounted KHPMS-BI PRO

Ražots Spānijā.
Aquantia — trīs dažādi komplekti, kas nodrošina telpu apkuri, dzesēšanu un karsto ūdeni jūsu mājām. Reversīvais siltumsūknis ir sistēma, kas iegūst atjaunojamo enerģiju no āra gaisa, lai uzsildītu vai atdzesētu jūsu māju. Tā ir visefektīvākā tehnoloģija, kas spēj saražot vairāk siltumenerģijas nekā patērē elektroenerģiju. Aquantia ir ne tikai videi draudzīgāka un energoefektīvāka nekā apkures katli, bet arī var aizstāt citas sistēmas vai strādāt kopā ar tām.
Aquanita KHPMS-BI PRO ir vairāk modulārs risinājums, jo tas sastāv no 2 ierīcēm (āra un iekštelpu) un karstā ūdens tvertnes (pēc izvēles). Tas ir ideāli piemērots parasto sienas katlu nomaiņai. Risinājumu var vadīt arī, izmantojot Kaysun mobilo lietotni. Abi komplekti ir ideāls risinājums instalācijām, kur nepieciešams pārvarēt lielu attālumu starp āra un iekštelpu blokiem.
Kaysun Aquanita gaiss - ūdens KHPM-BI 6 DVR2 / KHP-BI 6 DVR2 siltumsūkņa galvenās īpašības:
- Apsildes jauda: 6.2kW
- Energoefektivitātes klase A +++
- Lietderīgā darba koeficients COP līdz 5
- Aukstumaģents R32
- Iebūvēts WiFi kontrolieris
- Iebūvēts elektriskais sildītājs 3kW
- Dzesēšanas funkcija
- DC invertora kompresors
- USB ports
- Spēj nodrošināt siltumnesēja padeves temperatūru līdz 65°C
- Garantēta darbība pie temperatūras no -25°C līdz + 43°C
| Siltumsūkņi | |
| Veids | Gaiss - ūdens |
| Tips | Splits |
| Siltuma jauda | 6kW |
| Tens | 3kW |
| Iebūvēts kārstā ūdens tvertns | Bez tvertnes |
| COP | līdz 5 |
| Freons | R32 |
| Dzesēšanas funkcija | Jā |
| Ārēja bloka izmērs | 1008X712X426 mm |
| Iekšēja bloka izmērs | 420X790X270 mm |
| Ārējā bloka svars | 58 kg |
| Iekštelpu bloka svars | 37 kg |
| Elektriskais pieslēgums | 220-240V / 1ph / 50Hz |