Menu
Preču grozs

Hitachi Yutaki M 12kW

Hitachi Yutaki M 12kW
Hitachi Yutaki M 12kW
Hitachi Yutaki M 12kW
Hitachi Yutaki M 12kW
Hitachi Yutaki M 12kW
  • Preces kods: RASM-5VR1E
7 966.00€
Bez nodokļa: 6 583.47€

Hitachi Yutaki M ir Monoblock tipa gaiss-ūdens siltumsūknis.

Yutaki M ir monobloka gaiss-ūdens siltumsūkņu sistēma, kas sastāv tikai no īpaša āra bloka, kas pilda gaiss-ūdens siltumsūkņa funkciju. Rezultāts ir lielisks risinājums, ja pieejamā uzstādīšanas vieta ir ierobežota.
Yutaki M ir paredzēts uzstādīšanai ārpus telpām jebkurā dzīvojamā rajonā (mājā, dzīvoklī, kotedžā, ...), gan jaunā ēkā, gan esošā ēkā. Uzstādīšanas darbi ir ievērojami vienkāršoti, jo nav aukstumaģenta cauruļvadu savienojumu.

Izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus, piemēram, gaisu, Hitachi Yutaki siltumsūkņi ne tikai nodrošina ievērojami mazāku elektroenerģijas patēriņu, bet arī mazāk ietekmē vidi.
Hitachi produkti ir lielisks veids, kā pāriet uz zaļo enerģiju un sniegt tiešu ieguldījumu ilgtspējīgas un zemu oglekļa emisiju nākotnes veidošanā. Gaiss-ūdens siltumsūkņi ir ne tikai viena no labākajām apkures sistēmām visiem mājokļu tipiem, bet tie arī ražo ievērojami vairāk enerģijas, nekā patērē.

Vienkārša, inteliģenta vadība. LCD ekrāna vadību var izmantot ikdienas un iknedēļas programmēšanai, kontrolēt ūdens ražošanas temperatūru, darbības režīmus utt. (tālvadības pults tiek pārdota atsevišķi).

Yutaki var pieslēgt visu veidu siltuma sadales sistēmām, piemēram, grīdas apsildes sistēmai, radiatoriem vai konvektoriem. To ir arī viegli apvienot ar citām sistēmām, piemēram, apkures katliem, saules paneļiem vai peldbaseiniem, jo visas Hitachi Yutaki iekārtas pārvalda vieni un tie paši kontrolieri.

Hitachi Yutaki M gaiss - ūdens siltumsūkņa galvenās īpašības:

  • Min./Nom./Maks. sildīšanas jauda (A7/W35): 5kW / 12kW / 15kW
  • Energoefektivitātes klase A +++
  • WiFi modulis ierīces vadībai caur viedtālruni.(opcija)
  • Lietderīgā darba koeficients COP līdz 4.5
  • Aukstumaģents R410A
  • Garantēta darbība pie temperatūras no -20°C līdz + 35°C
  • Sadzīves karstā ūdens sagatavošana līdz +60°C bez papildus sildītāja.
Siltumsūkņi
Veids Gaiss - ūdens
Tips Monobloks
Siltuma jauda 12kW
Tens -
Iebūvēts kārstā ūdens tvertns Bez tvertnes
COP līdz 4.5
Freons R410A
Dzesēšanas funkcija Opcija
Ārēja bloka izmērs 1380×1252×370 mm
Iekšēja bloka izmērs -
Ārējā bloka svars 138 kg
Iekštelpu bloka svars -
Elektriskais pieslēgums 220-240V / 1ph / 50Hz, 1P C32A
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk