Menu
Preču grozs

Mitsubishi Electric LN 2,5kW

Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
Mitsubishi Electric LN 2,5kW
 • Preces kods: MSZ-LN25VG(W, V, B, R)/MUZ-LN25VG
1 875.50€
Bez nodokļa: 1 550.00€

Papildu izvēles:

Pieteikums līzingam

Modelis MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-LN35-60VGR rubīnsarkans veido augstāko premium segmentu HVAC tirgū.
Šī sistēma apvieno gludu izskatu un augstāko tehnisko veiktspēju.
MITSUBISHI LN augstākās klases invertoru sērijai ir maksimālais funkciju un iespēju kopums, kas var būt vajadzīgs visprasīgākajam lietotājam. Aukstumaģents R32.

Iekštelpu vienības MSZ-LN dizains ir vienkāršu formu, stingras līniju ģeometrijas un īpašas kombinētas plastmasas kombinācija, kurai, tāpat kā metāla krāsai, ir dziļa struktūra un caurspīdīgs augšējais slānis. Ir 3 krāsu risinājumi, kuru pamatā ir kombinēta plastmasa:

 • rubīnsarkana MSZ-LN * VGR
 • melns onikss MSZ-LN * VGB
 • pērļu balta MSZ-LN * VGV

Pieejams arī baltā krāsā MSZ-LN * VGW bez caurspīdīga virskārtas.
Komplektā esošā tālvadības pilta krāsa atbilst iekštelpu bloka krāsai.

 • Aukstumaģents R32 nodrošina paaugstinātu energoefektivitāti. Piemēram, MSZLN25VG sistēmai ir sezonas energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā SEER = 10,5
 • 3D I-SEE sensors izveido telpas trīsdimensiju temperatūras attēlu un nosaka cilvēku stāvokli tajā. Šie dati ir balstīti uz automātiskas novirzes vai gaisa plūsmas vadību un enerģijas taupīšanas režīmiem.
 • Izsmalcināta žalūziju sistēma rada optimālu gaisa strūklas formu un ātrumu dzesēšanas un sildīšanas režīmos. Atsevišķa gaisa aizbīdņa vadība nodrošina plašu telpas pārklājumu, kā arī ērtus apstākļus vairākiem lietotājiem vienlaikus
 • Gaisa attīrīšanas sistēma "Plasma Quad Plus" ļauj ātri atbrīvoties no baktērijām, vīrusiem, alergēniem un putekļiem, kā arī notver PM2,5 smalkās daļiņas, kas atrodas gaisā netālu no aizņemtām pilsētas šosejām, uzņēmumiem vai termoelektrostacijām. Iebūvētais dezodorējošais filtrs efektīvi noņem nepatīkamās smakas.
 • Iekštelpu vienības ir aprīkotas ar dezodorējošu filtru un baktericīdu filtru ar sudraba joniem.

MITSUBISHI LN25 divpakāpju plazmas gaisa filtrēšanas sistēma:

Iekštelpu vienības MSZ-LN ir aprīkotas ar divpakāpju plazmas filtrēšanas un gaisa sterilizācijas sistēmu "Plasma Quad Plus". Jonizētā gāze (plazma) veido aizkaru, kas iznīcina baktērijas, inaktivē vīrusus, denaturē alergēnus proteīnus. Iebūvētā plazmas gaisa attīrīšanas ierīce palīdzēs samazināt sezonālo saslimstību bērniem un pieaugušajiem, novērsīs alerģiskas reakcijas, tostarp pret mājdzīvniekiem.
Antibakteriālas un pretvīrusu gaisa ārstēšanas efektivitāti ir pētījušas un apstiprinājušas neatkarīgas organizācijas un laboratorijas. Antibakteriālo īpašību pārbaude tika veikta Vides pētījumu centrā. Kitasato (Japāna) uz Staphylococcus aureus. Šīs baktērijas ir daudzu bīstamu slimību cēlonis, un tās labi pielāgojas antibiotiku iedarbībai. Galvenie stafilokoku iekļūšanas veidi cilvēka ķermenī ir gaisā un gaisā esošie putekļi. Viņi iekļūst arī ķermenī, bojājot ādu un gļotādas.Pārbaudes laboratorijā pēc 3 stundu ilgas antibakteriālas gaisa apstrādes ar gaisa kondicionieri MSZ-LN25 dzīvotspējīgo baktēriju koncentrācija samazinājās par 99,39%, salīdzinot ar kontroles pētījumu, kad plazmas tīrīšanas funkcija tika izslēgta. Saskaņā ar pētījuma rezultātiem tika izdots KRCES-Bio secinājums Nr. 2016_0118. Pretvīrusu efektivitāti apstiprināja Sendai medicīnas centra (Japāna) Klīnisko pētījumu nodaļas Vīrusu pētījumu centrs.Lai to izdarītu, 25 m3 telpā tika izsmidzināts aerosols, kas satur pilnvērtīgu H3N2 gripas vīrusu (lai gan parasti tas aprobežojas ar vielu testēšanu, kas imitē vīrusu nelielā 1 m3 kamerā). "Plasma Quad Plus" sistēma pierādīja savu efektivitāti "kaujas apstākļos", 72 minūtēs telpā neitralizēja 99% vīrusu, par kuru tika izdots oficiālais slēdziens Nr.28-002.Tokijas (Japāna) Vides alergēnu institūts ir apstiprinājis (ITEA secinājums Nr.T1606028), ka MSZ-LN vienību filtrēšanas sistēma samazina smalku kaķu matu un blaugznu koncentrāciju gaisā, kā arī ziedputekšņus par vairāk nekā 50 reizes. Mazas cietās daļiņas ir īpaši bīstamas mūsdienu pilsētās. Tos sauc par PM (no angļu valodas daļiņām - "cietā viela"). PM2.5 daļiņu izmērs ir mazāks par 2,5 mikroniem. Daudzas no šīm daļiņām ir dīzeļdegvielas izplūdē, kā arī tabakas dūmos. Cilvēka elpošanas sistēma nespēj tos aizturēt, tāpēc caur plaušām tie kopā ar skābekli nonāk asinīs un tiek nesti visā ķermenī.

Iebūvēts termovizors «3D I-SEE»:

"Premium Inverter" sērijas MSZ-LN sistēmu iekšējie bloki ir aprīkoti ar 3D temperatūras sensoru. Tas nosaka starojumu infrasarkanajā diapazonā, attālināti nosakot temperatūru dažādos telpas punktos.
Izmantojot šo tehnoloģiju, ko sauc par “3D I-SEE”, vasarā ir iespējams izvairīties no hipotermijas istabas apakšējā daļā un, piemēram, ziemā, lai vienmērīgi sasildītu vietu pie grīdas, kur bērni spēlē. Gaisa kondicionieris var noteikt cilvēku atrašanās vietu telpā un automātiski novirzīt vai novirzīt gaisa plūsmu lietotāja virzienā. Automātiska gaisa plūsmas novirzīšana no lietotāja var būt noderīga dzesēšanas režīmā, kad tiešā gaisa plūsma šķiet pārāk spēcīga vai auksta.Tieša gaisa plūsma pret lietotāju ir būtiska, lai ātri izveidotu komforta zonu. Piemēram, apkures režīmā, kad lielākā daļa telpas vēl nav sasilusi. Enerģijas taupīšanas funkcija ir balstīta uz cilvēka klātbūtnes noteikšanu apkalpojamā telpā. Ja sensors nosaka, ka telpā nav neviena, sistēma automātiski pārslēdzas uz enerģijas taupīšanas režīmu. Gaisa vadotne nodrošina divu zonu gaisa sadalījumu.Kombinācijā ar iebūvētu termovizoru (3D I-SEE sensors), kas spēj atrast cilvēku stāvokli telpā pēc viņu infrasarkanā starojuma, sistēma novirza vai novirza plūsmu no lietotāja, atkarībā no viņa vēlmēm. Plakanam, taisnstūrveida dizainam bija nepieciešama sarežģīta iekšējā konstrukcija. Nestrādājošā stāvoklī gaisa sadales sistēmas elementi tiek pilnībā ievilkti korpusā, kas līdzinās reaktīvās lidmašīnas spārna mehanizācijai.

Unikāls hibrīds pārklājums aizsardzībai pret netīrumiem un putekļiem (Dual barrier Coating):

Ir ļoti svarīgi, lai piesārņotāji netiktu ieslodzīti gaisa kondicionētāja iekšējās virsmās. Šim nolūkam Dual Barrier Coating tehnoloģija tika izmantota pirmo reizi.
Ventilatora lāpstiņas virsmas, siltummaiņa alumīnija spuras, kā arī plastmasas detaļas, kas nonāk saskarē ar gaisa plūsmu, ir miniatūru izmēru pārmaiņus hidrofobu un hidrofilu šūnu maiņa. Hidrofobās zonas, kas satur fluora savienojumus, atgrūž hidrofilos piesārņotājus, piemēram, putekļus, auduma šķiedras utt., Savukārt hidrofilās zonas novērš hidrofobo piesārņotāju, piemēram, eļļas aerosolu, cigarešu dūmu daļiņu, kvēpu utt., Pielipšanu. Pateicoties šim pārklājumam, iekšējie elementi paliek tīri ilgu laiku, un nav apstākļu baktēriju augšanai vai nepatīkamu smaku parādīšanās. «Dual Barrier Coating» pārklājums samazina tā dēvēto iekšējās vienības energoefektivitātes un gaisa plūsmas pasliktināšanos ekspluatācijas laikā, kā arī pagarina intervālus starp ikdienas uzturēšanu.
 

Galvenās priekšrocības:

 • Kustības sensors
 • Energoefektivitātes klase A+++/A+++, SEER līdz 10,5/SCOP līdz 5,2
 • Kompresori Mitsubishi Electric ar aukstumaģentu R32
 • Klusa darbība 19 dB (A)
 • Darbība līdz -15°C āra gaisa temperatūrai
 • Izsmalcināta žalūziju sistēma rada optimālu gaisa strūklas formu un ātrumu dzesēšanas un sildīšanas režīmos
 • MITSUBISHI LN25 divpakāpju plazmas gaisa filtrēšanas sistēm
 • Wi-Fi attālinātā kontrole MELCloud iekļauts komplektā
Kondicionieri
Nominālā dzesēšānas jauda 2.5kW
Nominālā sildīšanas jauda 3.2kW
Telpas platība līdz 25m2
Efektīva darbība āra temperatūrai līdz -15°C
Veids Gaisa kondicionieris
Energoefektivitātes klase A+++
SEER / SCOP 10.5 / 5.2
Freons R32
Elektroenerģijas patēriņš (dzesēšana / apkure) 0.49 / 0.58 kW
Iekštelpu bloka trokšņa līmenis 19-42 dB(A)
Āra bloka trokšņu līmenis 46 dB(A)
Ārēja bloka izmērs 800х285х550 mm
Iekšēja bloka izmērs 890x233x307 mm
Ārējā bloka svars 35 kg
Iekštelpu bloka svars 11.5 kg
Elektriskais pieslēgums 220v 1f (16A)
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk