Menu
Preču grozs

Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)

Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Jauns
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
Midea Mission 5,3kW (līdz 60m2)
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • Preces kods: MB2-18N1D0-I / MB-18N1D0-O
1 234.20€
Bez nodokļa: 1 020.00€

Mission DC-Inverter sērijas invertora gaisa kondicionieris Midea MB-18N1D0-I ar augstu efektivitāti, ērtību un komfortu īpašniekiem, ar izcilu dizainu, ar A ++ energoefektivitātes klasi ir novietots kā Midea 1. paaudzes sadalījums, kas izveidots uz "Pasaules platforma" - Midea Global platforma, kas aprīkota ar Wi-Fi vadības moduli, iekštelpu un āra ierīces un tālvadības pults tiek veidotas, izmantojot jaunu stilīgu dizainu, atšķiras no to priekšgājējiem ar vairākām novatoriskām funkcijām un iespējām. Šīs sērijas vienību komplektam ir tālvadības pults ar “revolucionāru” ergonomisku dizainu, kuru ražotājs sauca par “Arctic Fox” - “polāro lapsu”. Tālvadības pults formas un funkcionalitātes izstrādē tika iesaistīti arī labākie pasaules eksperti ergonomikas un rūpnieciskā dizaina jomā; tālvadības pults indikatora displejā grafikas un ikonu parādīšanas zona ir palielinājusies par 27%.

Trauksmes izslēgšanas funkcija izslēdz displeju un iekštelpu vienības skaņu. Kad gaisa kondicionieris darbojas ekonomiskā režīmā, enerģijas patēriņš tiek samazināts līdz 60%. Žalūzijas atmiņas funkcija automātiski atjauno iepriekš iestatīto stāvokli, kad sistēma tiek ieslēgta.

Tiešsaistes kontrolieris SK102 (iekļauts komplektācijā) ļauj kontrolēt gaisa kondicionieri, izmantojot wi-fi, piemēram, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, tostarp izmantojot internetu. Ērta, ergonomiska tālvadības pults ar lielu displeju nevainojami iekļaujas Mission dizaina koncepcijā. Izmantojot tālvadības pulti, jūs varat saņemt informāciju par gaisa kondicioniera parametriem un konfigurēt aprīkojumu nodošanas ekspluatācijā un apkopes procesā.

Divkāršo kombinēto filtru veido augstas tīrības pakāpes HD filtrs, kas aiztur mazākās putekļu un ziedputekšņu daļiņas, un katalītiskais filtrs, kas garantē baktēriju iznīcināšanu.

Invertora modelis darbojas ļoti plašā temperatūras diapazonā: –15 līdz +50 ° C dzesēšanas režīmā un –25 līdz +30 ° C apkures režīmā.

Kompresors ar līdzstrāvas invertoru var palielināt gaisa kondicioniera efektivitāti, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu, tiek ietaupītas jūsu izmaksas. Šī sistēma ir daudz ekonomiskāka un uzticamāka nekā gaisa kondicionieri ar pastāvīgu kompresora jaudu. Invertora gaisa kondicioniera kompresors, kas darbojas ar pilnu jaudu, ātri iestata vēlamo telpas temperatūru. Tad jauda tiek noregulēta atkarībā no ārējās (ielas) temperatūras un temperatūras izmaiņām telpas iekšienē. Tādējādi iestatītā temperatūra tiek uzturēta ar lielu precizitāti. Tuvojoties iestatītajai temperatūrai, kompresors pamazām samazina savu jaudu un, kad tas ir sasniegts, tas turpina strādāt ar minimālo ātrumu (jaudu), un, ja nav lielu siltuma plūsmu, tas pēc 5 minūtēm izslēdzas, lai ietaupītu elektrību.

Galvenās priekšrocības:

  • Rūpnieciski iebūvēta "Low Ambient Kit" opcija
  • Dzesēšana līdz pat -15°C āra gaisa temperatūrai
  • Sildīšana -25°C āra gaisa temperatūrai
  • Rūpnieciski iebūvēts apakšas sildītājs
  • Energoefektivitātes klase A+++
  • Auto Restart funkcija
  • Universa distances vadības pults
  • Wi-Fi kontrolieris komplektā
Kondicionieri
Nominālā dzesēšānas jauda 5.3kW
Nominālā sildīšanas jauda 5.6kW
Telpas platība līdz 60m2
Efektīva darbība āra temperatūrai līdz -25°C
Veids Siltumsūknis
Energoefektivitātes klase A+++
SEER / SCOP 7.7 / 5.1
Freons R32
Elektroenerģijas patēriņš (dzesēšana / apkure) 1,49 (0,15~2,22) / 1,38 (0,22~2,33) kW
Iekštelpu bloka trokšņa līmenis 24-42 dB(A)
Āra bloka trokšņu līmenis 58 dB(A)
Ārēja bloka izmērs 800x333x554 mm
Iekšēja bloka izmērs 980x225x325 mm
Ārējā bloka svars 40 kg
Iekštelpu bloka svars 10.7 kg
Elektriskais pieslēgums 220v 1f (16A)
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk