Menu
Preču grozs

Ensy InoVent AHU 300 BH/BV

Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
  • Preces kods: Ensy InoVent AHU 300 BH/BV
2 448.56€
Bez nodokļa: 2 023.60€
Pieteikums līzingam

ENSY ir kompakta rekuperācijas iekārta ar rotējošo rekuperatoru un universālām montāžas iespējām. Verikālā izpildījuma iekārta var uzstādīt kā pie sienas, tā arī guļus stāvoklī, kad iekārtas apkalpes durvis ir no augšas. Aprīkojot zemgriestu izpildījuma iekārtu ar speciālu montāžas kronšteinu, to ir iespējams uzstādīt uz sienas.

Modelis ar vertikālu uzstādīšanu.

AHU 300 BH (labais izpildījums) un BV (kreisais izpildījums) ir gaisa apstrādes ierīces no Ensy sērijas. Kreisās un labās versijas AHU 300 jauda ir 250 m³ / h, un tā ir piemērota dzīvokļiem / mājām un villām. Modeļi ir balstīti uz labākajām pieejamajām tehnoloģijām, kā rezultātā tiek iegūta: energoefektivitāte un zems trokšņa līmenis. Ļoti lietotājam draudzīgu kontroles un pievilcīgs dizains. AHU-300 BH un BV ir paredzētas montāžai pie sienas, kā arī aukstā bēniņu uzstādīšanai. Gaisa apstrādes iekārtas ir projektētas atbilstoši pašreizējo noteikumu prasībām. Turklāt tas atbilst pasīvo māju standarta kopējām prasībām.

ENSY savu biznesu uzsāka 1903. gadā, un šo gadu laikā, uzņēmums ir piegādājis apkures un ventilācijas iekārtas Skandināvijas, Eiropas un krievijas tirgū. Lai apliecinātu produkta augsto kvalitāti, ENSY ir izgatavojis iekārtas priekš tādiem ražotājiem kā Pyrox, Frico, Systemair un Villavent, kas ir tikai daži no zināmākajiem. Kopš 70. gadiem, uzņēmums ir izražojis un piegādājis vairāk kā 225 000 ENSY iekārtu iepriekšminētajos tirgos. Visa produktu attīstība un inovāciju ieviešana notiek Ensy AS galvenajā mītnē Jērēnā, kas atrodas apmēram 75 km uz ziemeļiem no Oslo. ENSY iekārtu nākotnes mērķis paliek nemainīgs, piedāvāt tirgū augstākās kvalitātes un energoefektivitātes ventilācijas iekārtas.

Standarta komplektācijā ietilpst:

  • Iebūvēts elektriskais sildītājs 800W
  • Iebūvēts mitruma sensors 
  • Korpusā iebūvēta vadības pults (pults atrodas iekārtas priekšpusē) 
  • Izvads priekš virtuves nosūcēja 

Ja vēlaties attālināti vadīt ierīci, izmantojot tālruni vai planšetdatoru, ierīcei papildus jābūt aprīkotai ar WiFi moduli (opcija).

Ensy Wi-Fi modulis

Rekuperatori
Lietderības koeficients 85%
Maksimālā gaisa plūsma 250m3 / st
Darba strāva 0.27 А
Izmēri 700x362x715 mm
Svars 54 kg
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk